Siostry GODLEWSKIE ruszają w trasę KONCERTOWĄ po POLSCE! Zapowiedziały gdzie WYSTĄPIĄ i ILE trzeba zapłacić, by posłuchać je na ŻYWO!

Najpierw swoimi występami podbijały Internet, teraz przyszedł czas na koncerty na żywo, z udziałem większej publiczności. Tak, to staje się faktem, a siostry Godlewskie ruszają w szumnie zapowiadaną trasę koncertową. Dziewczyny, które stały się hitem Bożego Narodzenia 2017 chcą kontynuować swoją “muzyczną karierę” i do tematu podchodzą bardzo profesjonalnie. Małgorzata i Esmeralda zapowiedziały właśnie swój pierwszy koncert i liczą, że będzie ich dużo więcej!

 

 

Wszyscy chętni, którzy pragną zobaczyć występ sióstr na żywo będą mieli ku temu okazję w sobotę 17 lutego w białostockim klubie Gwint. Organizatorzy koncertu pochwalili się na Facebooku tym “bezprecedensowym wydarzeniem”.

 

 

“Już 17-go lutego w klubie Gwint odbędzie się bezprecedensowe wydarzenie! Premierowy koncert sióstr Godlewskich w tym mieście, a oprócz tego before i after! Szykujcie się na party jakiego jeszcze nie było! Podczas imprezy będzie możliwość oczywiście zrobienie sobie z nimi zdjęcia, zamienienia kilku słów, czy zgarnięcia autografu.”

 

 

Dziewczyny nie tak dawno temu podczas rozmowy z młodym reporterem TV Kobyłka opowiedziały min. o tym, że planują wypuścić płytę i założyły zespół, który nazwały, co na pewno nikogo nie zdziwi “Siostry Godlewskie”. Fani już ostrzą sobie zęby przed ich koncertami, a wielu z nich nie może doczekać się kiedy zobaczy je na żywo. Pierwsza okazja już wkrótce, a cena biletu wynosi 15 zł.

 

 

źródła: pudelek.pl, foto youtube.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *