Natalia SIWIEC pokazała się na zdjęciu ze swoją MAMĄ! “Wyglądacie jak siostry!” Teraz już wiemy po kim ODZIEDZICZYŁA URODĘ! (foto)

Natalia Siwiec spędza miłe wakacje z niemal całą rodziną i z tej okazji nie mogło zabraknąć zdjęcia z jej mamą, która również towarzyszy córce i wnuczce w egzotycznej podróży. Siwiec fotkę ze swoją rodzicielką opublikowała na Instagramie i fani niemal od razu zwrócili uwagę, że Natalia, jak i jej mama są do siebie bardzo podobne i wyglądają jak siostry! Teraz już wiemy, po kim Miss Euro 2012 odziedziczyła urodę.
Mama celebrytki ma na imię Lilianna i podobnie, jak jej sławna córka korzysta z dobrodziejstw techniki, jest aktywna w mediach społecznościowych. Mama Natalii ma konto na Instagramie, gdzie często publikuje różne zdjęcia. Kobieta prezentuje się świetnie i nadal może pochwalić się figurą 30-latki. Jest szczupłą i zadbaną kobietą. Pani Liliana lubi zagraniczne podróże, które skrzętnie dokumentuje, uwielbia również pływać.
Fani Natali są zachwyceni wspólnymi zdjęciami z mamą, które świadczą o miłości i szacunku jaką obie kobiety się darzą. Pani Liliana doczekała się mnóstwa komplementów, a fani jej córki przyznali, że jest piękną kobietą. Mama Natalii, która została niedawno babcią jest zakochana w małej Mii, a wnuczkę nazywa “swoim szczęściem”.
źródła: plotek.pl, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *