Siostry GODLEWSKIE przebrały się za zajączki WIELKANOCNE! Zrobiły to, aby złożyć wszystkim POLAKOM życzenia ŚWIĄTECZNE! (foto)

Siostry Godlewskie to niekwestionowany fenomen polskiego show biznesu. Dziewczyny wdarły się do  niego szturmem i z łatwością pokonują kolejne przeszkody, jakie stają na ich drodze. Dostały własny program w TV, opublikowały teledysk do najnowszego utworu, który obejrzało już ponad 2 miliony osób i zgodnie z obietnicą koncertują. Siostry bardzo często udzielają się również w mediach społecznościowych publikując swoje zdjęcia, czy brawurowe wykonania piosenek innych twórców.

 

 

 

Jak pamiętamy dziewczyny pojawiły się w Internecie tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, gdzie “śpiewająco” składały nam życzenia świąteczne. Nie mogło ich również zabraknąć z okazji Świąt Wielkanocnych! Gwiazdki tym razem nic jeszcze nie zaśpiewały, jednak wszystko się może zdarzyć. Opublikowały za to GIF-a na którym widzimy je przebrane za wielkanocne zajączki. Oczywiście nie mogło zabraknąć również koszyczków ze święconką. Celebrytki życzą wszystkim Polakom Wesołych Świąt i przesyłają całusy.

 

 

Pomysłowość sióstr Godlewskich została doceniona przez fanów, którzy również życzą im wszystkiego dobrego na święta. Tym razem obyło się bez negatywnych wpisów, a wszystkie komentarze jakie pojawiły się pod ich GIF-em są bardzo pozytywne. Świadczy to również o tym, że niespodzianka jaką przygotowały celebrytki przypadła do gustu ich wielbicielom.

 

https://www.instagram.com/p/Bg6fEELhfbZ/?utm_source=ig_embed

 

źródła: instagram.com, foto instagram.com

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *