To SKANDALICZNE zachowanie położnych wobec NOWORODKA wywołało falę krytyki. KOBIETY “bawiły się” nim, jak szmacianą lalką, a wideo opublikowały w SIECI! (wideo)

Położne, które w okrutny sposób “zabawiały się” niemowlakiem na całe szczęście straciły już pracę. Wstrząsające wideo z ich haniebnymi czynami trafiło do sieci i okazało się istotnym materiałem dowodowym, który był przysłowiowym gwoździem do trumny w ich medycznej karierze. Do incydentu doszło w szpitalu położniczym w Ta’if w Arabii Saudyjskiej. Trzy pracownice, które miały zajmować się maleństwem potraktowały go gorzej niż śmiecia.

 

 

 

Na wstrząsającym nagraniu widzimy, jak jedna z nich dosłownie miażdży główkę dziecka, mocno naciągając jego skórę. Maluch jest wyraźnie zdezorientowany i nie było to dla niego zbyt przyjemną “rozrywką”. Kobiety, które towarzyszą sadystce nic sobie z tego nie robią i bawią się równie dobrze, jak ona, o czym świadczą śmiechy i żarty z cierpienia dziecka. Bezmyślne zachowanie mogło doprowadzić do ogromnej tragedii i wtedy wszystkie panie nie miałyby już tak bardzo wesołych min.

 

 

Na położnych suchej nitki nie zostawili Internauci, którymi mocno wstrząsnął incydent z saudyjskiego szpitala. Wielu sugeruje, że powinna spotkać je podobna kara, i że nie miały prawa dokonać tak haniebnych czynów. Kobiety zostały zawieszone w wykonywaniu czynności zawodowych i dyscyplinarnie zwolnione z pracy. Może się okazać, że to nie wszystkie sankcje jakie mogą spotkać położone. Sprawa jest w toku, a za swój czyn mogą zostać ukarane jeszcze surowiej.

 

źródła: mamdziecko.interia.pl, youtube.com, foto youtube.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *