Siostry Godlewskie – kim są i jak mają na imię? Wiek, kariera i życiorys

W polskim internecie nie brakuje postaci, które z jednej strony szokują swoim kontrowersyjnym zachowaniem, budzą śmiech swoimi wątpliwymi talentami a jednocześnie cieszą się sporym zainteresowaniem i ciekawością. Do tego grona z całą pewnością możemy zaliczyć siostry Godlewskie, czyli rodzeństwo, które zasłynęło z licznych skandali oraz prób kariery wokalnej w odważnych, ukazujących wiele stylizacjach. Kim są? Czym zajmowały się w przeszłości i jak teraz wygląda ich życie

Siostry Godlewskie – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Słynne celebrytki, rozpoznawane na każdym kroku, zyskały rozgłos dzięki swojemu kanałowi na YouTube dzięki swoim popisom wokalnym, mocnym makijażom oraz skąpym stylizacją to duet, w skład którego wchodzi Esmeralda i Małgorzata. Niewiele osób wie, że prawdziwym imieniem Esmeraldy jest Monika. Celebrytka nie występuje jednak pod nim w sieci. Siostry Godlewskie urodziły się w Malborku. Data urodzenia Esmeraldy to 21 kwietnia 1993 roku. O Małgorzacie, która znacznie bardziej chroni swoje życie prywatne wiemy jedynie, że jest od niej o 3 lata starsza.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Siostry Godlewskie (@siostrygodlewskie)

Siostry Godlewskie – kariera

Początkowo droga sióstr Godlewskich do kariery była wspólna. Siostry założyły swój kanał na YouTube, gdzie wrzucały swoje wykonania popularnych piosenek. Nie da się jednak ukryć, że to nie talent wokalny spowodował lawinowy wzrost ich popularności. Ich śpiew nie przyciągał ludzi, wprost przeciwnie, często był krytykowany. Znane stały się przede wszystkim ze swoich roznegliżowanych strojów i dość odważnych teledysków, które szybko stały się viralem w sieci. Siostry zasłynęły z wykonań piosenki świątecznej, hymnu Polski,  “Happy Birthday” które zostało zaśpiewane Prezydentowi Andrzejowi Dudzie oraz kilku innych mniej popularnych utworów. W pewnym momencie jednak pomiędzy siostrami wybuchł konflikt i panie zakończyły wspólną karierę.
Monika poza karierą celebrytki pracuje również zawodowo – jest pielęgniarką, która wykazała się bardzo waleczną postawą w czasie pandemii Covid-19. Poza tym nadal nagrywa swoje utwory, nie cieszą się jednak one tak dużą popularnością jak wcześniej.Esmeralda zaś próbowała swoich sił w sportach walki. Udział w gali FAME MMA 5 nie przyniósł jednak poprawy jej wizerunku. Wprost przeciwnie, mimo swojej agresywnej postawy przegrała walkę. Wzięła jeszcze udział w gali Punch Down 3, która polegała na zawodach… w policzkowaniu się. Obecnie skupia się głównie na swojej działalności na instagramie.

Siostry Godlewskie – rodzina

Nie wiemy niczego o rodzicach sióstr Godlewskich, za to w sieci możemy znaleźć informacje o tym, że kobiety pochodzą z bardzo licznej rodziny. Jej rodzice dochowali się 8 dzieci: 5 dziewczynek oraz trzech chłopców. Jeśli chodzi o braci sióstr Godlewskich nie wiadomo o nich zbyt wiele, ewidentnie stronią od mediów.
Trzecia z sióstr Magdalena, również próbowała swoich sił w show biznesie. Rozkręcała swoją karierę występując w zagranicznych teledyskach oraz brała udział w sesjach dla dorosłych. Brała także udział w programach “Damy i wieśniaczki” oraz “Niegrzeczna pani domu”. Nie odniosła jednak spektakularnych sukcesów i obecnie zajmuje się medycyną estetyczną. Z zawodu jest bowiem trychologiem. Kolejna z sióstr to Dorota, stroni od mediów, przez kontrowersyjne siostry miała problemy w pracy. Piąta siostra całkowicie unika obecności w mediach i nie wiemy o niej zbyt wiele.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Siostry Godlewskie (@siostrygodlewskie)

Siostry Godlewskie – stan cywilny

Choć Małgorzata Godlewska chętnie pokazuje się w sieci o jej życiu prywatnym wiadomo stosunkowo niewiele. Jest osobą, która raczej nie afiszuje się swoim związkami. Co innego Esmeralda. W jej przypadku wiemy doskonale, że jest obecnie singielką. Przez jakiś czas jej partnerem był Arkadiusz Płoński – znany w Warszawie kucharz i krytyk kulinarny. Związek ten nie przetrwał jednak próby czasu, również ze względu na problemy psychiczne Esmeraldy i jej uzależnienie od alkoholu.

Siostry Godlewskie – dzieci

Jeśli chodzi o rodzicielstwo sytuacja sióstr Godlewskich również jest odmienna. Małgorzata Godlewska nie posiada obecnie dzieci oraz nie wypowiada się na temat tego czy chce być matką w przyszłości. W przypadku Esmeraldy sprawa jest nieco bardziej skomplikowana, ponieważ jest ona matką syna Milana ze swojego związku z Arkadiuszem Płońskim, jednak ma odebrane prawa rodzicielskie z powodu wypadku, który spowodowała pod wpływem alkoholu w 2018 roku.

Siostry Godlewskie – Facebook i Instagram

Jak możemy się domyślać siostry Godlewskie są bardzo aktywne w sieci, choć obecnie ich działalność skupia się przede wszystkim na prowadzeniu kont na Instagramie. Małgorzata posiada 191 tys. obserwujących. Niestety jej konto jest prywatne, trudno więc bez obserwowania jej podejrzeć jakie treści publikuje. Podobnie jest w przypadku Esmeraldy, którą obecnie śledzi 479 tys. obserwujących

Siostry Godlewskie – ciekawostki z życia

Jakiś czas temu Esmeralda Godlewska przeżywała kolejne w swoim życiu załamanie psychiczne, podczas którego nagrywała niepokojące story na Instagramie. Następnie na kilka dni ucichła po to, by ogłosić swoją śmierć co okazało się nieprawdą. Spotkało się to z oburzonymi reakcjami internautów.