Filip Łuszcz – kim jest syn Magika? Wiek, kariera, życiorys

Dość często zdarza się, że dzieci utalentowanych rodziców przejmują po nich ich talenty oraz chcą kroczyć tą samą ścieżką. Filip Łuszcz jest jedną z takich osób. Choć obecnie znany przede wszystkim jako syn znanego, tragicznie zmarłego rapera Magika ma już na koncie kilka swoich projektów. Co więcej, ze względu na swojego ojca wciąż budzi zainteresowanie widzów i internautów. Dlatego też przygotowaliśmy krótki artykuł, w którym zebraliśmy wszystkie ważne informacje na temat tego młodego rapera.

Filip Łuszcz – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Filip Łuszcz to syn znanego rapera Piotra “Magika” Łuszcza, który był liderem grup takich jak Paktofonika czy Kaliber 44. Przyszedł na świat w Katowicach, rodzinnym mieście swojego ojca i to z nim był związany przez całe życie. Dokładna data urodzenia Filipa Łuszcza nie jest znana. Wiemy jednak, że ten młody mężczyzna w momencie śmierci swojego sławnego taty miał zaledwie 3 latka, co oznacza, że obecnie ma 25 lat.

Filip Łuszcz – kariera

Filip Łuszcz już od najmłodszych lat zafascynowany był twórczością swojego taty. Już w 2012 roku jako młody chłopak wyrażał zainteresowanie rapem i chciał spróbować własnych sił. Udało mu się to jednak dopiero w wieku 18 lat. To właśnie wtedy założył na platformie YouTube swój kanał, gdzie wypuścił pierwszy utwór pod pseudonimem Fejz. Na pierwszy rzut oka trudno dostrzec było podobieństwo do Magika – nie ma w tym jednak nic dziwnego, styl rapu jak i moda hiphopowa bardzo się zmieniły. Nie da się jednak ukryć, że niektóre osoby dostrzegały podobne flow czy barwę głosu obydwu raperów. Choć wiele osób pokładało w nim nadzieję, że powtórzy sukces ojca, pierwszy utwór nagrany w 2015 roku nie spotkał się z uznaniem fanów rapu. Fejz jednak kontynuował swoją karierę. W 2018 roku wydał swój pierwszy solowy album „Odzwierciedlenie”. Następnie młody raper zaprzestał nagrywania na dwa lata, by w 2020 roku powrócić pod nowym pseudonimem Jestm. Nagrał wówczas freestyle w ramach #hot16challange2, oraz nagrał singiel „Feedback”. Rok później spełniło się jego marzenie i nagrał kawałek “Antracyt” w którym wystąpił z Fokusem, jednym z byłych członków zespołu Paktofonika.

Filip Łuszcz – rodzina

Kiedy myślimy o rodzinie Filipa Łuszcza większość osób wspomina oczywiście jego ojca, który był jednym z najbardziej popularnych raperów w Polsce. Piotr Łuszcz, bo o nim mowa, był liderem zespołów takich jak Paktofonika czy Kaliber 44. Matką Filipa Łuszcza jest żona Magika – Justyna Łuszcz. Para ta nie doczekała się więcej dzieci przed tragiczną śmiercią rapera. Czy jednak Filip Łuszcz ma przyrodnie rodzeństwo? Na ten temat trudno jest zdobyć jakiekolwiek informacje, ponieważ Justyna, matka Filipa Łuszcza po śmierci swojego byłego męża odsunęła się od mediów i social biznesu i zadbała o prywatność swojej rodziny.

Filip Łuszcz – stan cywilny. Kto jest jego żoną partnerką?

Filip Łuszcz jest dość młodym mężczyzną, który dodatkowo bardzo chroni swoją prywatność i nie pokazuje się w mediach więcej, niż jest to konieczne dla promocji swoich utworów. W wywiadach nie opowiada o związkach, nie udało się również znaleźć żadnego zdjęcia z wybranką. Dlatego też tak naprawdę nie wiemy, czy jest lub był z kimś związany czy wciąż czeka na miłość swojego życia.

Filip Łuszcz – dzieci

Jak już wspominaliśmy Filip Łuszcz nie należy do raperów, którzy chętnie afiszują się ze swoim życiem prywatnym i pokazują każdy jego aspekt. Dlatego też w kwestii posiadania dzieci nie mamy na ten temat żadnych informacji. Możemy zakładać, że młody chłopak nie posiada jeszcze potomstwa, jednak musimy mieć świadomość, że nie są to potwierdzone informacje a jedynie domysły, które można znaleźć w sieci. Trudno również wyrokować, czy w przyszłości Fejz będzie chciał posiadać potomstwo.

Filip Łuszcz – Facebook i Instagram

Jeśli chodzi o media społecznościowe Filip Łuszcz nie należy do tych raperów, którzy publikują bardzo często i zarabiają na promocji produktów. Posiada co prawda konto na Instagramie @fejzjestm jednak bywa tam nieczęsto. Na profilu, który śledzi zaledwie 12 tysięcy obserwujących znajdziemy zaledwie 9 czarno-białych zdjęć przedstawiających ujęcia rapera lub koncertów.

Filip Łuszcz – ciekawostki z życia

Przez wiele lat Filip Łuszcz nie chciał wypowiadać się o swoim znanym, zmarłym ojcu. Wprost przeciwnie, chroniony przez matkę sam również unikał dziennikarzy oraz pytań na ten temat. Wyjątek zrobił dla znanego Youtubera Ajgora Ignacego. Ten młody twórca zdecydował się na nakręcenie filmu dokumentalnego o Magiku oraz Paktofonice. Film powstał w 2018 roku jako dzieło z okazji 40 urodzin Magika. Filip Łuszcz po raz pierwszy wypowiedział się wówczas szczerze o tym co sądzi o muzyce swojego ojca, o rapie z tamtych lat. Przyznał również, że ciągłe porównania do znanego, tragicznie zmarłego ojca bywają dla nieco męczące. Zauważył również, że ludzie wypowiadają się o Magiku w kontekście jego samobójstwa nie zaś wartości jakie wyznawał i głosił w swoich utworach.