Będzie się DZIAŁO! LUIS FONSI ze swoim hitem “DESPACITO” będzie gwiazdą SYLWESTRA 2017 w POLSCE! Wiemy gdzie wystąpi! (foto)

Prawdziwa informacyjna bomba i wielka gratka dla fanów światowego hitu portorykańskiego piosenkarza Luisa Fonsiego. Tak! Artysta wystąpi podczas Sylwestra 2017 w Zakopanem transmitowanego w Telewizyjnej Dwójce, gdzie będziemy mogli na żywo posłuchać i pobujać się przy “Despacito”. Wielu fanów zakontraktowanie gwiazdy uważa za niesamowite wydarzenie. Wychodzi na to, że prezes TVP, Jacek Kurski swoją decyzją pozamiatał wszystkie Sylwestry w Polsce!

 

 

Potwierdzeniem sensacyjnego newsa jest wiadomość jaką napisał Kurski na Twitterze. Ukazał się ona również we wczorajszym wydaniu “Teleexpressu”. Zapowiedzi prezesa, że ten Sylwester będzie jeszcze lepszy od poprzedniego sprawdzają się w 100 procentach i wszystko wskazuje na to, że tak właśnie będzie. Jacek Kurski przekonywał w wywiadach, że impreza wieńcząca mijający rok zostanie zapamiętana na długo i wystąpi na niej plejada gwiazd. Teraz możemy śmiało napisać, że te zapowiedzi stały się faktem.

 

 

Zachwytu z decyzji nie kryją fani Fonsiego i ci, którzy wybierają się na Sylwestra do Zakopanego. Zapowiada się naprawdę gorąca noc, w latynoskich rytmach. Wszystko wskazuje na to, że konkurencja nie będzie miała argumentów, a Fonsi, którego hit obejrzało na YouTubie ponad 4,5 miliarda osób na świecie zadziała na publikę i telewidzów jak magnes. Zapowiada się rekord oglądalności?

źródła: twitter.com, foto twitter.com, youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *