„Power Couple” już w marcu w TVN. Wiemy, kto wystąpi w programie!

„Power Couple” to nowy program, który już od 20 marca 2021 r. będzie można oglądać w stacji TVN.

Co ciekawe „Power Couple” jest formatem z Izraela. Polską edycję poprowadzi Oliwier Janiak, a w reality show wystąpi siedem par. Przez trzy tygodnie będą mieszkać Power Couples Palace i rywalizować między sobą:

 

W każdym odcinku pojawią się trzy zadania: dla mężczyzn, dla kobiet i dla par. Podczas męskiego „pojedynku” każda z pań obstawi sukces swojego partnera, przy czym panowie nie znają sumy zakładu. Wygrana podwoi sumę zakładu, a porażka odejmie pieniądze ze zgromadzonej puli. Takie same reguły będą obowiązywać w rywalizacji kobiet.*

 

Tomasz Torres z Afromental i Paulina Łaba-Torres – https://www.instagram.com/tomektorres/

 

W każdym odcinku odpadnie para z najmniejszą kwotą pieniędzy:

 

Po zakończeniu obu zadań para, która zgromadziła najmniejszą sumę pieniędzy, trafia do strefy zagrożenia. Trzecie zadanie to wspólne wyzwanie, które wzmocni związek i sprawdzi współpracę między partnerami. Para, która to zadanie wykona najgorzej również będzie zagrożona. Pozostali uczestnicy zadecydują o tym, kto zostanie, i będzie grał dalej, a kto wróci do domu.

 

Olivier Janiak, który już widział pierwsze zmagania uczestników, jest przekonany, że program wypadnie interesująco:

 

…w czasach, kiedy od roku jesteśmy najczęściej pozamykani w czterech ścianach, okazuje się, że nie wszyscy znają swoich partnerów, niektórzy zaczynają niestety rozumieć, że nie za bardzo im razem po życiowej drodze

 

W „Power Couple” udział wezmą następujące pary: Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski, Janusz Chabior i Agata Wątróbska, Agata i Piotr Rubik, Aleksandra i Piotr Gruszka, Hubert Gromadzki i Magda Nędza, Tomasz Torres i Paulina Łaba-Torres oraz Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili.

Jak widać, są to osoby zróżnicowane zarówno wiekowo jak i zawodowo, więc „Power Couple” zapowiada się ciekawie.

 

Zobacz też: Agustin Egurrola komentuje hejt, jaki się na niego wylał. Wystarczyło mu jedno zdanie!

 

* cyt. atmgrupa.pl

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *