Rozenek ma nowy biznes. Tym razem “sprzeda” swoje dzieci?

Małgorzata Rozenek to jedna z najbardziej wpływowych polskich celebrytek i gwiazda programów takich jak “Perfekcyjna pani domu”, “Projekt Lady”, czy “Rozenek cudnie chudnie”.

Przeciwniczy Małgorzaty Rozenek krytykują ją za to, że “sprzedaje” swoją prywatność. Na instagramie nie ma oporów by zamieścić video prosto z łóżka, pokazywać swoje dzieci i publikować niemal wyłącznie posty sponsorowane.

Teraz Rozenek rusza z kolejnym biznesem. Swój nowy projekt zapowiedziała na instagramie.

 

https://www.instagram.com/m_rozenek/

 

I choć ma 1,4 miliona obserwatorów, to najpierw się przedstawiła:

 

Nazywam się Małgorzata Rozenek-Majdan i możesz znać mnie z telewizji oraz książek, które wydałam. Nie jestem położną ani ginekologiem.

Jestem kobietą taką jak Ty, która przeszła przez wszystkie trudne, jak i wspaniałe chwile macierzyństwa.

 

Dalej ujawnia tematykę nowego projektu, a jest nią macierzyństwo i dzieci:

 

Każde kolejne dziecko nauczyło mnie nowych umiejętności. Wyzwania jakim stawiałam czoło sprawiły, że teraz mogę powiedzieć otwarcie – jestem świadomą mamą. Moim dzieciom dostarczyłam wszystko, co najlepsze. Całe swoje doświadczenie i wiedzę najlepszych fachowców zebrałam dla Ciebie, w jednym miejscu.

 

To miejsce to strona internetowa malgorzatarozenek.pl. Zaglądamy zatem na stronę i okazuje się, że Małgorzata Rozenek oferuje płatny kurs dotyczący macierzyństwa.

Przeznaczony jest dla kobiet, które są już w ciąży i przygotowują się do roli matki. Edukować będzie sama Małgorzata oraz zaproszone przez nią ekspertki.

Poniżej przykładowa lekcja dotycząca zasypiania. I już po tej lekcji widząc, że Rozenek będzie opowiadać o doświadczeniach, jakie miała ze swoimi synami z okresu, gdy byli niemowlakami. Możemy zatem poznać szczegóły ich życia i domowe rytuały.

 

>>>Beata Kozidrak z nową piosenką. Szok, jak zareagowali słuchacze!