CÓRKA lidera popularnej PARTII zarabia “sprzedając” w Internecie swoje ciało! 22-latka nie chce podjąć normalnej PRACY i uważa to co “robi” za BIZNES ŻYCIA ! (foto)

Niektórzy mówią, ze rodziców się nie wybiera, jednak w tym przypadku to przysłowie idealnie pasuje do córki znanego polityka i śmiało można je zmodyfikować. Lider ugrupowania SPD, Vitezslav Novak ma prawdziwy ból głowy, ponieważ czeskie media rozpisują się o wyczynach jego córki, Michaeli. Dziewczyna jest bardzo aktywna na portalach społecznościowych i Internet aż huczy od plotek na jej temat. Jednak córeczka chluby swojemu tacie nie przynosi, a wręcz przeciwnie, jej popisy w sieci to horror dla jej sławnego taty.

 

Wydawać by się mogło, że 22-letnia młoda kobieta to osoba w pełni odpowiedzialna. W przypadku Czeszki jest zupełnie inaczej. Nie chce podjąć żadnej pracy, a pieniądze na drogie ciuchy i kosmetyki zdobywa “sprzedając” swoje ciało w Internecie. Zmusił ją do tego poniekąd tata, który chcąc wpłynąć na jej postępowanie zaprzestał sponsorować jej zachcianki. Przyzwyczajona do lekkiego życia młoda kobieta znalazła więc sposób, który uważa za BIZNES życia.

 

 

Polityk nie potępia swojej córki jednak ma do niej ogromny żal. Stwierdził, że córka jest dorosła i ma swój rozum. Sławny tata przyznał, że próbował wszystkiego, jednak czuje się bezsilny. Słowa ojca spłynęły po Michaeli jak woda po kaczce, 22-latka robi swoje i jest coraz bardziej odważna. Ostatnio na jej Facebooku pojawiła się szokująca erotyczna sesja.

 

źródła: fakt.pl, foto youtube.com, instagram.com, facebook.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *