Rafał Zaorski – kim jest król polskich spekulantów finansowych? Ile ma lat i kim jest jego żona?

Bogaci ludzie od zawsze budzili zainteresowanie społeczeństwa. Często również są podejrzewani o to, że swoich pieniędzy nie zarobili w sposób uczciwy. Jedną z takich kontrowersyjnych postaci jest z całą pewnością Rafał Zaorski. Ten multimilioner budzi zainteresowanie wielu osób, które chciałby dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Wychodząc naprzeciw naszym czytelnikom sprawdziliśmy jak wygląda jego kariera oraz życie prywatne. 

Rafał Zaorski – data urodzenia i życiorys

Choć Rafał Zaorski jest osobą publiczną, która chętnie udziela rad w internecie jest jednocześnie także człowiekiem enigmatycznym, na temat którego ciężko znaleźć informacje dotyczące jego życia prywatnego. Wiemy jednak, że urodził się 22 października 1978 roku w Pruszczu Gdańskim. W tym mieście też spędził swoje dzieciństwo. Jeśli chodzi o jego młodość czy edukację – niestety, w sieci nie idzie znaleźć informacji na ten temat.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Rafał Zaorski (@zaorski.rafal)

Rafał Zaorski – kariera

Rafał Zaorski to polski inwestor i trader, który zdobył rozpoznawalność wśród polskich traderów oraz w ogólnonarodowej świadomości. Zaorski zyskał rozpoznawalność, gdy w internecie ukazał się film „Jak ugrać u brokera Alior Trader 1 000 000?, Rafał Zaorski”. Wideo to jest zapisem 22. edycji Trading Jam Session (TJS), na którym Zaorski demonstruje, jak zarobił milion złotych na lewarowanych transakcjach na rynku Forex oraz kontraktach CFD, a następnie przelał środki na swój prywatny rachunek bankowy. W lutym 2018 roku, Rafał ponownie osiągnął milionowy zysk, tym razem w ciągu zaledwie kilku godzin, głównie dzięki długim pozycjom na niemieckim indeksie DAX i parze walutowej GBP/JPY. W tym samym roku pochwalił się jeszcze większym sukcesem, zarabiając 5 milionów złotych w miesiąc na 2200 transakcjach, głównie na wspomnianym wcześniej indeksie DAX oraz parach walutowych GBP/JPY i USD/JPY. Po kilkuletniej przerwie od publicznych wystąpień, Zaorski wrócił, zaczął publikować na platformie Twitter, gdzie zaczął dzielić się swoimi strategiami i pomysłami na trading.

W jednym z wywiadów wspominał, że na początku 2018 roku zarobił aż 5 milionów złotych, otwierając ponad 2200 transakcji. Jest współzałożycielem Trading Jam Session (TJS), społeczności traderów, którzy nie tylko dzielili się wiedzą i doświadczeniem, ale także podejmowali działania na rzecz ochrony interesów inwestorów. Zaorski, jako jeden z liderów, aktywnie uczestniczył w tych działaniach, jednocześnie prowadząc własny kanał na YouTube, na którym dzielił się swoimi doświadczeniami z rynku. Mówiąc w skrócie Rafał Zaorski zdobył uznanie jako spekulant, jednocześnie budząc kontrowersje zaangażowaniem w różnorodne projekty, które czasem są krytykowane za brak przejrzystości finansowej. Jego działania na rynkach przynoszą mu znaczące zyski, ale także wywołują dyskusje na temat etyki i transparentności w biznesie

Rafał Zaorski – rodzina

Jak wspominaliśmy we wstępie, znany multimilioner jest osobą, która nie lubi dzielić się swoim życiem prywatnym i robi to raczej niechętnie. Dlatego też w sieci nie znajdziemy informacji o tym, kim są jego rodzice. Nie wiemy także czy mężczyzna posiada rodzeństwo. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Rafał Zaorski (@zaorski.rafal)

Rafał Zaorski – stan cywilny

Podobnie sprawa wygląda w przypadku jego związków. Choć pytanie o to czy ma żonę pojawia się bardzo często tak naprawdę nie wiemy nawet, czy biznesmen ma dziewczynę. Kobiety na jego zdjęciach pojawiają się niezwykle rzadko, zazwyczaj na pojedynczych fotografiach, przez co trudno jest założyć, że wiąże go z którąś z nich jakaś głębsza relacja. Równie dobrze może być to jednak po prostu troska o swoje życie prywatne

Rafał Zaorski – dzieci 

Jak można się domyślać – w przypadku ojcostwa również nie mamy żadnych pewnych informacji. Rafał Zaorski, choć wydaje się być osobą ekstrawertyczną tak naprawdę w najmniejszych szczegółach troszczy się o to, by jego życie prywatne nie było obiektem publicznej dyskusji. Dlatego też nie wiemy, czy posiada dzieci i czy zamierza je posiadać w przyszłości. 

Rafał Zaorski – obecność w sieci

Rafał Zaorski jest osobą, która doskonale wie, że w dzisiejszych czasach internet jest najważniejszym źródłem informacji a także platformą komunikacji, która może pomóc mu zdobywać nowe kontakty oraz osoby zainteresowane jego szkoleniami czy usługami. Z tego powodu jest bardzo aktywny na portalach społecznościowych. Na Facebooku posiada własne konto, które jest profilem publicznym. Na chwilę obecną jest ono obserwowane przez niespełna 49 tysięcy osób. Posiada także swoje konto na Instagramie. Jego profil @zaorski.rafal obserwuje 69 tysięcy użytkowników. Warto zauważyć, że zarówno na jednej, jak i drugiej platformie społecznościowej praktycznie nie publikuje zdjęć z członkami rodziny skupiając się wyłącznie na sobie oraz swojej działalności. 

Rafał Zaorski – ciekawostki z życia

Dość intrygującym faktem dotyczącym Rafała Zaorskiego jest… jego wygląd. Choć mężczyzna ma już 45 lat na pierwszy rzut oka wygląda na znacznie młodszego od siebie. Preferuje luźny, sportowy styl, nosi dłuższa fryzurę i bardziej kojarzy się z surferem niż poważnym przedsiębiorcą.