Norbi (Norbert Dudziuk) – kim jest jego żona i dzieci? Ile lat i wzrostu ma artysta?

Istnieją takie piosenki, które znamy wszyscy, bez względu na wiek i upodobania muzyczne. Jedną z nich jest utwór “Kobiety są gorące”. Piosenka ta osiągnęła swego czasu rekordy popularności a jej wykonawca był niesamowicie rozpoznawalny i lubiany. Niestety, Norbi nie powtórzył sukcesu tego utworu żadnym innym i jego sława powoli przycichła. Mimo to nie zrezygnował z koncertów, stał się prowadzącym teleturnieju oraz doskonale radzi sobie w innych branżach. Kim jest Norbi? Jak wygląda jego życie zawodowe i prywatne? Postanowiliśmy to sprawdzić. 

Norbi – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Norbi, a właściwie Norbert Dudziuk, bo tak nazywa się popularny wokalista urodził się 2 maja 1972 roku w Ostródzie. Jego dzieciństwo i młodość związane były z Olsztynem. Od dziecka był związany z muzyką. Jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Olsztynie uczył się gry w klasie skrzypiec. Jak sam jednak przyznał, bardziej zmuszali go do tego rodzice. On sam w tym czasie tęsknie wodził wzrokiem za kolegami, którzy beztrosko grali w piłkę. Ze swojej umiejętności gry na skrzypcach zrobił jednak atut – jako nastolatek dorabiał sobie grając na instrumencie na… pogrzebach. Ukończył także wiolinistykę na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Studiował także na wydziale wychowania muzycznego i pedagogiki wychowawczo-opiekuńczej w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Olsztynie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Norbert NORBI Dudziuk (@norbi_official)

Norbi – kariera

Norbi to polski piosenkarz i prezenter telewizyjny, który zasłynął przebojem „Kobiety są gorące. Jego utwory łączą różne gatunki muzyczne, takie jak pop, eurodance, rap, disco polo, R&B i G-funk. Jego kariera muzyczna rozpoczęła się w 1997 roku, kiedy to wydał swój debiutancki album Samertajm, który zawierał przebój „Kobiety są gorące”. Piosenka ta podbiła listy przebojów i przyniosła Norbiemu nagrodę Fryderyka w kategorii Album roku – dance & techno. Od tego czasu nagrał jeszcze kilka płyt, ostatnią w 2018 roku. Poza “Kobiety są gorące wśród jego najpopularniejszych utworów można wymienić takie jak „Nie zatrzymasz mnie”, “Rozkołysz mnie” czy “Jedyne co mam to złudzenia” Warto jednak wspomnieć, że Norbi nie ogranicza się wyłącznie do muzyki. Jest również znanym i cenionym prowadzącym teleturniejów i programów rozrywkowych na różnych antenach telewizyjnych. Zaczynał w TVN, gdzie prowadził takie show jak Fabryka gry, No to gramy! i Salon gier. Później przeniósł się do TVP, gdzie został gospodarzem Jaka to melodia? i Koło Fortuny. Ponadto pracuje jako prezenter radiowy w Radiu Olsztyn i Radiu Rekord..

Norbi – rodzina

Przez pewien czas w mediach pojawiały się plotki mówiące o tym, że Norbi jest synem Krzysztofa Krawczyka. Zarówno jeden, jak i drugi piosenkarz zdementowali te doniesienia zaś Norbi przedstawił nieco bliżej swoją rodzinę. Wiemy, że jego mama pracowała jako pedagog muzyczny, zaś ojciec zatrudniony był w charakterze kierownika administracyjnego Olsztyńskich Zakładów Graficznych. Posiada także rodzeństwo – brata Pawła.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Norbert NORBI Dudziuk (@norbi_official)

Norbi – stan cywilny

Norbert Dudziuk był trzykrotnie żonaty. Swoją pierwszą żonę poznał gdy miał zaledwie 21 jeden lat. Julia, bo takie imie nosi kobieta była od niego o rok młodsza. Pierwsze małżeństwo piosenkarza rozpadło się po 13 latach. Następnie związał się z Marleną Jagłowską, z którą również wziął ślub. Niestety, to małżeństwo także nie przetrwało próby czasu. Para rozwiodła się po 10 latach razem. Trzecią żoną muzyka została projektantka mody Marzena Chełmińska. Para pobrała się w 2016 roku i jest ze sobą do dziś.

Norbi – dzieci 

Wiele osób zastanawia się, czy Norbi doczekał się potomstwa. Odpowiedź brzmi owszem – jest szczęśliwym i spełnionym ojcem. Posiada córkę Igę, która jest owocem jego pierwszego małżeństwa. Z drugą ani trzecią żoną nie doczekał się wspólnych pociech mimo iż swego czasu wypowiadał się w mediach, że marzy o tym, aby mieć więcej dzieci. 

Norbi – Facebook i Instagram

Choć dla wielu muzyków internet stał się narzędziem, które wykorzystują w promocji swoich projektów, nowych albumów czy koncertów wciąż nie brakuje również takich, którzy nie czują się zbyt pewnie w social mediach i nie dbają o ich rozwijanie. Norbert Dudziuk z całą pewnością należy do tego grona. Nie posiada oficjalnego konta na Facebooku, na Instagramie ma co prawda swój profil, jednakże jest on obserwowany przez niespełna 9 tysięcy followersów, co pod żadnym pozorem nie oddaje prawdziwej rozpoznawalności artysty. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Norbert NORBI Dudziuk (@norbi_official)

Norbi – ciekawostki z życia

Norbi zdaje się doskonale zdawać sobie sprawę z tego, że lata swojej świetności ma już za sobą i choć sporo koncertuje od 5 lat nie wydał żadnej nowej płyty ani piosenki. Dlatego też stara się zabezpieczyć finansowo doskonale zdając sobie sprawę z tego, że przychody z muzyki nie będą wieczne. Posiada kilka własnych sklepów, w których sprzedaje między innymi pączki. Sklepy te znajdują się w Kielcach i Inowrocławiu. Mimo to wciąż bawi się muzyką. W 2020 roku nominowany był do drugiej edycji #Hot16Challenge przez Klocucha. Akcja miała na celu pomoc medykom w czasie pandemii oraz nagranie własnego utworu rapowego liczącego 16 wersów. Norbi odpowiedział po zaledwie kilku godzinach a jego próba została dobrze przyjęta.