Damian Zduńczyk – kim jest znany celebryta Stifler? Wiek, żona i dzieci

Damian Zduńczyk, znany szerzej pod pseudonimem Stifler, zasłynął dzięki kontrowersyjnemu programowi Warsaw Shore. Dał się tam poznać jako notoryczny flirciarz i niestrudzony imprezowicz. Co teraz robi celebryta? Kto jest jego partnerką? Jakie wykształcenie zdobył? Przygotowaliśmy dla ciebie odpowiedzi na wszystkie te pytania.

Damian Zduńczyk – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Damian Zduńczyk urodził się 18 listopada 1987 roku. Rozpoznawalność uzyskał w 2015 roku po występie w jednej z edycji reality show MTV. Od prawie dekady jest osobowością publiczną i prawdziwą gwiazdą mediów społecznościowych. Walczył na galach MMA, prezentuje efekty swoich treningów a nawet… napisał autobiografię. W książce Damiana Zduńczyka „Złoty Chłopak” możemy przeczytać między innymi o latach jego zmagań z uzależnieniem od nielegalnych substancji zmieniających świadomość. Jest również osobą w spektrum autyzmu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Damian Zduńczyk „STIFLER” (@stifler16cm)

Damian Zduńczyk – kariera

Damian Zduńczyk, bardziej znany jako Polski Stifler, to postać, która zdobyła rozpoznawalność i popularność dzięki swojej obecności w programie telewizyjnym “Warsaw Shore Ekipa z Warszawy”. Ksywa Stifler pochodzi od nawiązania do fikcyjnej postaci Steve’a Stiflera z amerykańskiej serii filmów “American Pie”.

Pierwszy raz widzowie mieli okazję poznać Stiflera w programie “Ekipa z Warszawy”, gdzie szybko zyskał uznanie dzięki swojej wyrazistej osobowości oraz… dużemu zaangażowaniu na siłowni. Przez wiele godzin poświęconych ciężkim treningom udało mu się osiągnąć spektakularną metamorfozę ciała, co przyciągnęło uwagę widzów. Przede wszystkim kobiet.

Jego determinacja i wytrwałość w dążeniu do celu sprawiły, że stał się inspiracją dla wielu osób, które podziwiają jego wysiłek i sukces w transformacji fizycznej. Damian Zduńczyk zyskał szerokie grono fanów, którzy doceniają jego wygląd i zaangażowanie w treningi.

Warto nadmienić, że Stifler nie jest osobą pozbawioną kontrowersji. Wręcz przeciwnie, jego postać często spotyka się  z krytyką i poniżaniem ze strony niektórych antyfanów, ale nie przeszkadza mu to w kontynuowaniu swojej kariery.

Obecnie, poza udziałem w programie “Ekipa z Warszawy”, Stifler aktywnie uczestniczy w różnych galach sztuk walki i odnosi sukcesy jako zawodnik. Jego pasją są również media społecznościowe, gdzie cieszy się ogromną popularnością i aktywnie komunikuje się ze swoimi fanami.

Damian Zduńczyk – rodzina

Pytany o swoje dzieciństwo Stifler odpowiada z rozbrajającą szczerością, że prawie niczego nie pamięta i zdecydowanie nie wspomina go dobrze. Nie wiemy zbyt wiele na temat jego rodziców, jednak gorzki ton, jakiego używa podczas wywiadów może sugerować, że nie Damian nie ma z nimi najlepszego kontaktu.

Damian Zduńczyk – stan cywilny. Kto jest jego żoną/partnerką?

Podczas kręcenia programu Warsaw Shore Ekipa z Warszawy polski Stifler był związany z Pauliną. Dziewczyna często odwiedzała go na planie, co sprawiło, że bardzo szybko sama zyskała ogromną popularność. Szersza publiczność poznała ją jako „Paulinę z Warsaw Shore” lub po prostu „dziewczynę Stiflera”. Niestety, po jakimś czasie związek rozpadł się.

Następnie Damian Zduńczyk pozostawał w dłuższym związku z pochodzącą z Białorusi Anastasią Yandaltsavą. Para poznała się na planie Ekipy z Warszawy, gdzie rywalizowała między sobą. Anastasia również jest uczestniczką wielu programów rozrywkowych. Uchodzi za osobą wybuchową, dlatego jej związek ze Stiflerem był bardzo burzliwy. W pewnym momencie Damian oskarżył Anastasię o zdradę, ta natomiast potwierdziła, że „pisała z facetami”, czego jednak w żadnym wypadku nie uznaje za niewierność. Niestety, ten związek również nie przetrwał próby czasu.

Damian Zduńczyk ciągle poszukuje idealnej wybranki swojego serca. Mediom natomiast oznajmił z dumą, że ma za sobą 180 partnerek seksualnych.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Damian Zduńczyk „STIFLER” (@stifler16cm)

Damian Zduńczyk – dzieci

Polski Stifler z rozbrajającą szarością przyznał, że nie chce mieć dzieci. Nie lubi ich, za to woli psy. Dodał, że nie wydaje mu się, żeby był w stanie być dobrym i odpowiedzialnym ojcem. Jest to niewątpliwie postawa kontrowersyjna. Celebrycie nie można jednak odmówić samoświadomości i poczucia odpowiedzialności za swoje decyzje.

Damian Zduńczyk – Facebook i Instagram

Media społecznościowe są naturalnym środowiskiem polskiego Stiflera. Damian Zduńczyk jest niezwykle aktywny zarówno na Instagramie (@stifler16cm), jak i na TikToku. Nie ma jednak informacji o potwierdzonym i oficjalnym koncie celebryty na Facebooku.

Damian jest bardzo aktywny w social mediach. Często wchodzi w interakcje z fanami, prezentuje fotografie i filmy ze swojego prywatnego życia a także reklamuje produkty udzielane mu do recenzji przez sponsorów. Warto wspomnieć także o tym, że swoją popularność w social mediach wykorzystuje również by pomagać schroniskom i znajdującym się w nich zwierzętom.

Damian Zduńczyk – ciekawostki z życia

Swego czasu Damian Zduńczyk wyznał w wywiadzie, że posiada 42-centymetrowe przyrodzenie. Wypowiedź wywołała lawinę komentarzy, zazwyczaj niezbyt przychylnych. Stifler szybko sprecyzował, że tak naprawdę miał na myśli swój tatuaż zlokalizowany na udzie. Jego przyrodzenie ma zaś „jedynie” 16 cm. Powiedzenie Stifler 16 cm weszło na stałe do języka młodych ludzi. Taka jest również nazwa konta na Instagramie Damiana.