Radosław Majdan z przesłaniem do swoich byłych żon: ” Mam nadzieję, że…”

Radosław Majdan urodził się w Szczecinie 10 maja 1972 roku. Wkrótce więc skończy 50 lat i z tej okazji udzielił obszernego wywiadu.

Piłkarz oraz komentator sportowy opowiedział o początkach swojej znajomości z Małgorzatą Rozenek. Jak twierdzi Radek Majda, to była miłość od pierwszego wejrzenia:

 

Szybko znaleźliśmy wspólny język, śmialiśmy się z tych samych żartów. W trzecim dniu znajomości powiedziałem Małgosi, że ją kocham! (…) bo w drugim by mi nie uwierzyła (śmiech). To, co się między nami zadziało, było niewiarygodne. To było jak rażenie piorunem. Wiedziałem, że to jest ta osoba.

 

https://www.instagram.com/r_majdan/

 

To właśnie z Małgorzatą Rozenek, piłkarz doczekał się dziecka. Ojcem został późno, bo w wieku 48 lat (Henryk urodził się w czerwcu 2020 r.). Powiedział, że faktycznie jest to późne, ale bardzo świadome ojcostwo. W tym też kontekście wspomniał o swoich byłych żonach. 

 

https://www.instagram.com/r_majdan/

 

Przypomnijmy, że jego pierwszą żoną była projektantka mody Sylwia Koperkiewicz Majdan, a następnie Doda – Dorota Rabczewska

 

Każde z tych małżeństw czegoś mnie nauczyło. I każde z nich jest zamkniętym rozdziałem. Już dawno jestem w innym świecie. Moja rodzina wypełnia mi całe życie, nie mam potrzeby rozpamiętywania przeszłości, zastanawiania się, czy jej żałuję, czy nie. Przecież mówienie o tym nie sprawi, że będę mógł coś zmienić. Kiedy mój syn się do mnie uśmiecha, wiem, że wszystkie zdarzenia z mojego życia prowadziły właśnie do tej chwili. Warto było czekać.

– stwierdził.

 

A dla do swoich byłych żon ma następujące przesłanie:

 

Mam nadzieję, że obie moje byłe żony są lub będą równie szczęśliwe jak ja jestem teraz w moim małżeństwie.

– zapewnia Radek Majdan.

 

Zobacz też:

Gessler i Doda w tajemniczym projekcie. “Wszyscy mnie przestrzegali przed nią”!

 

cytaty: party.pl

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.