Przemek Kossakowski rozpoczyna nowy etap w życiu. “Wszystko co jest po coś”

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wydawali się być idealnie dobraną parą.

Tym samym ich rozstanie było wielkim zaskoczeniem, szczególnie gdy ujawniono, że to Przemek Kossakowski wyprowadził się w trzy miesiące po ślubie. Martyna Wojciechowska nie kryła swojego rozczarowania i pisała, że “Minęło wiele miesięcy, jednak smutek nie mija.” [więcej tutaj].

 

Jednak życie idzie dalej i zarówno Martyna jak i Przemek zajmują się własnymi sprawami, nowymi projektami i pracą. I tak wczoraj Przemek Kossakowski poinformował o zmianach w swoim życiu.

 

https://www.instagram.com/przekossakowski/

 

Na początku przyznał, że dawno temu ukończył szkołę pedagogiczną, ale nie sądził, że zdobyta wiedza będzie mu do czegoś potrzebna. Tymczasem jednak został prowadzącym program, w którym bohaterami są osoby z zespołem Downa:

 

A potem przydarzyło się Down the Road i dziś odbieram po raz kolejny lekcję, że wszystko co jest po coś i że nigdy nie powinniśmy mówić ,, nigdy ” 😉

– napisał.

 

Poinformował też o rozpoczęciu nowego etapu w swoim życiu. Otóż Kossakowski postanowił rozwijać się w zakresie pedagogiki i podjął kolejne studia z tej dziedziny:

 

…zostałem słuchaczem studiów podyplomowych na Akademii Pedagogiki Specjalnej, w zakresie Arteterapia z elementami terapii pedagogicznej.

– poinformował swoich fanów.

 

Internauci gratulowali mu tej decyzji i życzyli powodzenia. 

 

Zobacz też: Przemek Kossakowski odpowiada na pytanie dlaczego rozstał się z Martyną “po 3 miesiącach hucznie zapowiadanego małżeństwa”!

 

https://www.instagram.com/p/CUZ7JY3M88j/