Przemek Kossakowski został zaproszony na prelekcję, ale… wylądował w lesie!

Przemek Kossakowski (49 l.) to dziennikarz i podróżnik, prowadzący programy „Kossakowski. Wtajemniczenie”, „Kossakowski. Nieoczywiste”, „Kossakowski. Szósty zmysł” czy „Down the road. Zespół w trasie”.

W 2021 roku Przemek Kossakowski  wyprowadził się od swojej nowo poślubionej żony – Martyny Wojciechowskiej. Gdy w lipcu sprawa wyszła na jaw, na dziennikarz spłynęła fala krytyki. Mimo to Kossakowski dalej jest aktywny w social mediach i właśnie podzielił się historią dotyczącą prowadzenia różnych wykładów i spotkań.

 

https://www.instagram.com/martyna.world/

 

Jak pisze, często odbywają się one w luksusowych warunkach:

 

Te eventy na ogół odbywają się w przyjemnych hotelach albo innych ośrodkach i czasami można nawet skorzystać ze spa.
To nie jest nic niemiłego, ja nie mam nic przeciwko hotelom

– opisuje.

 

Jednak teraz Przemysław Kossakowski ze swoją prelekcją wylądował w lesie! Taką formę spotkania wybrała firma produkująca odzież outdoorową:

 

…kiedy na prelegenta angażuje mnie Wolfskin to mam gwarancję, że okoliczności prelekcji odbiegną od utartych standardów.
Wiem zatem, że na miejsce prelekcji dostanę sie drogą conajmniej półtoragodzinnego marszu przez urozmaicony teren, kiedy tam już dotrę, dostanę oscypka z grilla, a sama prelekcja odbędzie się w świetlicy górskiego schroniska.

 

Jednocześnie Kossakowski zachęca do takich właśnie spacerów po górach. W końcu mamy piękną jesień!

 

>>>Anna Cieślak jest nie do poznania! Zobacz, jak wygląda w półtora miesiąca po ślubie!

 

https://www.instagram.com/p/CUxS5LfsVtj/