Poruszające nagranie Julii Wróblewskiej: “Nikt nie będzie za Tobą tęsknić”!

Niespełna 23-letnia Julia Wróblewska dzieciństwo spędziła w blasku fleszy, bo już jako kilkulatka stała się bardzo znaną aktorką.

Jednak popularność i życie “na świeczniku” bardzo źle odbiło się na psychice Julii Wróblewskiej. W tamtym czasie starała się bardzo kontrolować swoje emocje i z czasem powodowało to niekontrolowane wybuchy. Kilka lat temu aktorka przyznała, że leczy się psychiatrycznie i wciąż miewa “epizody” – napady paniki czy stany depresyjne.

 

www.tiktok.com/@juleczkaaa_jula

 

Na TikToku Julii pojawiło się wczoraj bardzo niepokojące nagranie. Obrazuje ono osobę walczącą z samą sobą. Na początku bohaterka mówi, że wygrała walkę. Chodzi o to, że nie uległa myślom, które zachęcały ją do popełnienia samobójstwa:

 

Po prostu zrób to.
Nikt nie będzie za tobą tęsknić.
Przecież nikt nawet cię nie lubi.
Widziałam, jak patrzyłaś na te tabletki, po prostu weź je wszystkie.

 

Filmik zamieszczony przez aktorkę miał mieć charakter edukacyjny:

 

Wczoraj był dzień zdrowia psychicznego.. trzymajcie się ♥️

– napisała Julia Wróblewska.

 

Jak twierdzą specjaliści, w Polsce około 1,5 miliona osób zmaga się z depresją. Tym samym nagranie Julii jest bardzo znaczące, a problem może dotyczyć większej liczby osób niż sądzimy.

 

>>>Dorota Zawadzka sprzedaje mieszkanie. Cena zwala z nóg!

 

@juleczkaaa_jula

Wczoraj był dzień zdrowia psychicznego.. trzymajcie się ♥️ #mentalhealthmatters #mentalhealthday #fyp #dlaciebie #dc #important #awarness

♬ original sound – Avnoor Sidhu

2 komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.