POPEK pochwalił się swoim ZDJĘCIEM z “gangsterskiej” przeszłości! Bez kontrowersyjnych TATUAŻY i BLIZN aż trudno go ROZPOZNAĆ! (foto)

Wielu z nas nie pamięta, jak wyglądał Popek, kiedy reprezentował krakowski zespół hiphopowy “Firma”. Raper nie straszył wtedy swoim wizerunkiem i prócz umięśnionej sylwetki i krótkich włosów był normalnym chłopakiem z “osiedla”. Dziś po starym Popku nie ma już śladu, a liczne tatuaże, w tym gałek ocznych, blizny na twarzy i złote nakładki na zęby to jego aktualny znak rozpoznawalny.

 

Raper przez wiele lat działał w krakowskich podziemiu, a jego teksty trafiały tylko do koneserów gatunku. Tych, którzy znali wtedy Pawła Mikułajewa była garstka. Dziś Popek to prawdziwy celebryta, nagrywa komercyjne kawałki skierowane do masowego odbiorcy, walczy w klatce z innymi “celebrytami”, a niedługo będziemy mogli oglądać go pląsającego w rytm muzyki w programie “Taniec z gwiazdami” o czym poinformował na swoim Instagramie.

 

Ostatnio w Internecie pojawiło się stare zdjęcie Popka, na którym możemy zobaczyć jak wyglądał dobrych kilkanaście lat temu. Fani przyznali, że kiedyś prezentował się zdecydowanie lepiej. Komentujący mieli sporo uwag do obecnego wyglądu rapera i uważają, że bardzo się oszpecił. Większość z nich stwierdziła, że metamorfoza niekorzystnie wpłynęła na Popka.

 

źródła: instagram.com, foto instagram.com, youtube.com

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *