Joanna Liszowska kusi gorącym zdjęciem w samej bieliźnie i wywołuje lawinę komentarzy! Fani są zachwyceni jej idealnym wyglądem! (foto)

Aktorka przez lata była lubiana przez polską widownię, jednak wszystko uległo zmianie kiedy w 2014 roku była sprawczynią kolizji samochodowej. Okazało się, że Liszowska prowadziła auto pod wływem alkoholu, przez co zmagała się z ogromną falą hejtu pod swoim adresem. Miała tego wszystkiego dość i zniknęła z polskiego show-biznesu. Ostatnio charyzmatyczna gwiazda daje o sobie znać. Założyła konto na Instagramie, gdzie dzieli się z wiernymi fanami informacjami ze swojego życia czy seksownymi fotkami.

 

 

Choć aktorka nie lubi, kiedy ktoś określa ją mianem seks bomby, najnowsze zdjęcie, które opublikowała na Instagramie zaprzecza jej słowom. Liszowska prezentuje na nim swoje wdzięki leżąc na łóżku w samej bieliźnie. Jej fani nie potrafią ukryć zachwytu, a pod zdjęciem szybko pojawiło się tysiące komentarzy. Internauci rozpisują się o jej zalotnym uśmiechu, seksownej pozie i wyeksponowanym biuście. Nie brakuje opinii o pięknym i naturalnym wyglądzie aktorki.

 

Mimo życiowych perypetii, dwóch porodów i problemów z dodatkowymi kilogramami, przez które miała spore kompleksy ze wszystkim się uporała i dziś jest zupełnie inną, pełną życia osobą. Zaakceptowała swoje ciało i zdaje sobie sprawę, że nigdy nie będzie filigranową blondynką. Przyznała, że dzięki temu czuje się bardziej atrakcyjna. Najważniejsze, że Liszowska kryzys ma już za sobą, a wierni fani mogą cieszyć się jej szczęściem i docenić jej starania.

 

 

kp

źródła: kobieta.wp.pl foto instagram.com, youtube.com

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *