Polskie “Kardashianki” śpiewająco życzą wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT! “MOJE USZY TEGO NIE WYTRZYMAŁY”! Internauci na ich występie nie zostawiają suchej nitki! (wideo)

Po solowym występie Małgorzaty Godlewskiej przyszedł czas na duet z siostrą. Przypomnijmy Polska modelka zaśpiewała ostatnio jedną z najsłynniejszych polskich kolęd pt. “Jezus malusieńki”, za co została mocno skrytykowana przez media i Internautów. Teraz postanowiła połączyć siły ze swoją siostrą Esmeraldą. Dziewczyny wzięły na warsztat utwór Edyty Górniak pt. “Pada śnieg” i śpiewająco chciały złożyć rodakom świąteczne życzenia!

 

 

Dziewczyny są niezrażone i tak mocno poczuły magię świąt, że pragną ten magiczny nastrój wlać w innych. Siostry, które pragną, aby nazywać je polskimi “Kardashiankami” w trakcie swojego śpiewu pytają “Jak tam przygotowania do Świąt? U nas jak widać śpiewająco!” i dalej kontynuują wykonywanie utworu.

 

Nagranie, jak można było się tego spodziewać spotkało się z ogromną falą hejtu, a Internauci nie potrafią ukryć zażenowania występem dziewczyn. Niektórzy nazywają je “śpiewającymi glonojadami” i apelują, aby dały sobie spokój. Komentarzy jest wiele i nie ma nawet sensu ich cytować. Większość ludzi piszących komentarze pod nagraniem umieszczonym na serwisie YouTube jest zgodna i uważa, że występ sióstr Godlewskich to najgorsze nagranie tygodnia.

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=64&v=Y5dRkCtde88

źródła: youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *