2 października 2023

Polskie “Kardashianki” śpiewająco życzą wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT! “MOJE USZY TEGO NIE WYTRZYMAŁY”! Internauci na ich występie nie zostawiają suchej nitki! (wideo)

Po solowym występie Małgorzaty Godlewskiej przyszedł czas na duet z siostrą. Przypomnijmy Polska modelka zaśpiewała ostatnio jedną z najsłynniejszych polskich kolęd pt. “Jezus malusieńki”, za co została mocno skrytykowana przez media i Internautów. Teraz postanowiła połączyć siły ze swoją siostrą Esmeraldą. Dziewczyny wzięły na warsztat utwór Edyty Górniak pt. “Pada śnieg” i śpiewająco chciały złożyć rodakom świąteczne życzenia!

 

 

Dziewczyny są niezrażone i tak mocno poczuły magię świąt, że pragną ten magiczny nastrój wlać w innych. Siostry, które pragną, aby nazywać je polskimi “Kardashiankami” w trakcie swojego śpiewu pytają “Jak tam przygotowania do Świąt? U nas jak widać śpiewająco!” i dalej kontynuują wykonywanie utworu.

 

Nagranie, jak można było się tego spodziewać spotkało się z ogromną falą hejtu, a Internauci nie potrafią ukryć zażenowania występem dziewczyn. Niektórzy nazywają je “śpiewającymi glonojadami” i apelują, aby dały sobie spokój. Komentarzy jest wiele i nie ma nawet sensu ich cytować. Większość ludzi piszących komentarze pod nagraniem umieszczonym na serwisie YouTube jest zgodna i uważa, że występ sióstr Godlewskich to najgorsze nagranie tygodnia.

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=64&v=Y5dRkCtde88

źródła: youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz