Popek opublikował nagranie, na którym żartuje ze swojej CÓRKI! Po tym co jej zrobił fani nie zostawiają na nim suchej NITKI! (wideo)

Popek niejednokrotnie udowodnił, że wygląd nijak ma się do tego jakim jest człowiekiem. Kontrowersyjny raper, który szokuje swoim ciałem, a właściwie modyfikacjami jakie sobie zafundował, wytatuowane gałki oczne, ma złote zęby czy skaryfikacje na twarzy to tak naprawdę facet o wielkim sercu. Paweł Mikołajuw diametralnie zmienił swoje podejście do życia i stał się jednym z najpopularniejszych artystów w Polsce.

 

 

 

Ostatnio o raperze znów zrobiło się głośno. Wszystko za sprawą kontrowersyjnego, według wielu fanów nagrania jakie umieścił na swoim Instagramie. Na filmiku widzimy śpiącą córkę Popka, 8-letnią Julkę z niezapalonym papierosem w ustach. Chwilę później tata wyrywa ją ze snu, zaczyna się śmiać i pyta dziewczynkę “Ty palisz Julcia?” Popek znany jest z dużego dystansu do siebie i świata, jednak jego żart nie wszystkim się spodobał.

 

 

 

 

Komentujący nagranie są podzieleni co do zachowania gwiazdora. Jedni chwalą go za wyrafinowane poczucie humoru inni ganią nazywając takie zachowanie “patologicznym”. Przeciwnicy pomysłu Popka twierdzą, że naraził córkę na stres i uważają, że takie pomysły są słabe. Na szczęście wiele osób stanęło po stronie rapera twierdząc, że widać iż Popek jest świetnym, wyluzowanym ojcem, który bardzo kocha swoją córkę.

 

https://www.instagram.com/p/Bs-84mug7NO/

 

źródła: instagram.com, foto instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *