Rosyjscy kibice nie zostawiają suchej nitki na MISS MUNDIALU! Wszystko przez napis na “MAJTKACH” w których pojawiła się na MECZU! (wideo)

Mundial w Rosji to wielkie sportowe wydarzenie dla milionów kibiców na całym świecie. Fani rywalizują nie tylko na piłkarskie przyśpiewki, ale i kreacje. To właśnie na ten drugi element szczególną uwagę zwracają panie. Większość z nich robi wszystko, by zwrócić na siebie uwagę i zostać Miss Mundialu. Tak więc rywalizacja na trybunach jest niemniej zacięta od tej na boisku.

 

 

Szczególną uwagę kibiców z całego świata przykuwa piękna Rosjanka, którą już zdążano namaścić na Miss Mundialu. Długonoga blondynka to niejaka Natalia Nemchinova. Kobieta lubuje się w obcisłych kusych topach w barwach reprezentacji Rosji i eksponowaniu swoich wdzięków. Ślicznotka szybko wpadła w oko fotoreporterom i kibicom z całego świata, którzy głównie na niej skupiają swoją uwagę.

 

 

 

 

Ostatnio seksowna Natalia Nemchinova podpadła niektórym kibicom reprezentacji Rosji. Wszystko przez strój jaki założyła przed meczem 1/8 finału z Hiszpanią. Piękna Rosjanka paradowała przed meczem jak zwykle ubrana bardzo wyzywająco. Miała na sobie kusą bluzeczkę i króciutkie “majtki” z napisem “Rosja” na pupie! Nie spodobało się to wielu rosyjskim fanom, którzy uważają, iż jej strój wyraża brak szacunku wobec ojczyzny. Natalia szybko jednak znalazła grono obrońców, którzy twierdzą, że to nieprawda, ponieważ jak zwykle przyniosła szczęście “Sbornej” w awansie do kolejnej rundy Mistrzostw.

 

 

źródła: fakt.pl, youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *