Kontrowersyjne nagranie, które promuje MAŁŻEŃSTWA NASTOLATEK z IMIGRANTAMI wywołało ogromne zażenowanie. INTERNAUCI są w SZOKU i na projekcie nie zostawiają suchej nitki! (wideo)

Niemieckie media zaskakują na każdym kroku, jednak projekt, jaki pojawił się na stacji skierowanej do dzieci i młodzieży wywołał ogromne kontrowersje. Ci, którzy go obejrzeli krytycznie odnieśli się do materiału i nie zostawiają na nim suchej nitki. 25-minutowy materiał nie dość, że promuje związki młodych kobiet z Imigrantami z Bliskiego Wschodu, to zatrważać może różnica wieku pomiędzy “zakochanymi”.

 

 

Bohaterka filmiku wyemitowanego na młodzieżowym kanale KIKA to 16-letnia Malwina, która zakochała się z “wzajemnością” w syryjskim Imigrancie. Mężczyzna o imieniu Diaa jest od niej starszy o dwie dekady i ma 36 lat! Początkowo telewizja manipulowała i podawała, że ma 19 lat, jednak plotki szybko zostały zdementowane.

 

 

Film opowiada o perypetiach pary i podejściu chłopaka do wybranki serca. Mężczyzna otwarcie przyznaje, że Malwina nie powinna przytulać innych chłopaków, jeść dań z wieprzowiny i ubierać się wyzywająco. Ponadto denerwuje go, iż nie nosi charakterystycznej dla arabskich kobiet chusty. Internauci po początkowym szoku zbojkotowali nagranie, a pod materiałem pojawiło się tysiące negatywnych komentarzy. Wielu przyznało, że to “jest chore, iż państwo wspiera coś takiego!” Nie trudno się z nimi nie zgodzić, ponieważ podobne “reklamówki” to strzał w stopę dla całej Europy.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1156&v=0pxQGgvwP_Q

źródła: youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *