Download aplikasi MSTOTO situs slot gacor raja maxwin terpercaya Mstoto situs toto togel slot gacor kemenangan terbesar hari ini Bocoran link slot gacor anti rungkad dengan rtp live tertinggi Situs toto slot gacor 4D dengan peluang jp terbesar hari ini

Link togel resmi terbaik dan slot gacor malam ini MSTOTO

Situs slot gacor SLOT777 dengan provider Slot88 maxwin

Po Beacie Kozidrak i Basi Kurdej-Szatan, kolejna gwiazda TO zrobiła!

W ostatnim czasie głośno jest na temat Beaty Kozidrak i Basi Kurdej-Szatan. 

We wrześniu 2021 r. Beata Kozidrak prowadziła samochód pod wpływem alkoholu i właśnie zapadł wyrok w jej sprawie. Gwiazda przez 6 miesięcy ma wykonywać prace społeczne, zapłacić 10 tys. złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej, orzeczono też zakaz prowadzenia pojazdów na okres 5 lat.

Z kolei Basia Kurdej-Szatan zasłynęła wpisem dotyczącym Straży Granicznej TUTAJ, za co spotkały ją poważne konsekwencje w postaci utraty roli w “M jak miłość”. 

Co łączy obie panie?

 

instagram.com/beatakozidrak/; instagram.com/kurdejszatan/

 

Beata Kozidrak, Barbara Kurdej-Szatan oraz Magda Gessler w tym roku wydały książki na swój temat. Teraz kolejna gwiazda zdecydowała się na publikację biografii.

 

Gwiazda Bajmu wydała swoją biografię pt. “Beata” i ma też powstać film na podstawie tej książki. W tym samym czasie, bo wiosną tego roku, ukazała się biografia restauratorki. Ta pozycja została zatytułowana “Magda”. Dosłownie tydzień temu ruszyła przedsprzedaż książki Kurdej-Szatan pt. “Jak to się stało?”

 

https://www.instagram.com/queen_of_life_77/?hl=pl

 

Kolejną osobą, która dołączyła do tego zacnego grona jest Dagmara Kaźmierska. Gwiazda programu “Królowe Życia” wydała własną biografię pt. “Prawdziwa historia Królowej Życia”. Ze względu na przeszłość Dagmary Kaźmierskiej, książka wydaje się być bardzo ciekawa:

 

W Kotlinie Kłodzkiej znali mnie wszyscy. Nie ma się czym chwalić, kryminał to nie pierwszy rząd w operze. (…)
Zdawałam sobie sprawę, że igram z prawem. Wiedziałam, że prędzej czy później będę musiała za to zapłacić.

 

Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło – gdyby nie więzienie, nie trafiłabym do telewizji i nie doceniłabym też wielu innych rzeczy, nad którymi się wcześniej nie pochylałam. Teraz zna mnie cała Polska”.

– podano w opisie wydawcy.

CZYTAJ DALEJ  Gwiazda "Na dobre i na złe" urodziła w same święta! Jej drugie dziecko to...

 

Ciekawe, że aż cztery gwizdy wydały swoje biografie w tym roku. Skąd taki wysyp? 🙂