Kariera NISZCZY małżeństwo BASI KURDEJ-SZATAN! Czuje się samotna… Nic dziwnego, że nie cieszy się świętami…

Barbara Kurdej-Szatan to jedno z najgorętszych nazwisk polskiego show biznesu. Odkąd oczarowała Polaków w reklamie Playa, nie może narzekać na brak propozycji. Niestety jej mężowi nie wiedzie się w karierze tak dobrze jak żonie. Ponoć staje się to przyczyną konfliktu w ich rodzinie!

 

Basia nie ma na nic czasu, całe dnie spędza na podróżach między teatrem, planem seriali, telewizją. Nie ma co ukrywać, ale to ona głównie zarabia w domu, nie przeszkadza jej to, ale ma żal do męża, ze nie może na niego liczyć. Ponoć osoba z otoczenia pary zdradziła Faktowi, że Basia nie może poradzić sobie z nadmiarem obowiązków i rodzinnymi sprawami. Ciągle pracuje, a zbliżają się święta, które też trzeba dobrze przygotować. Skoro Rafał ma mniej ciekawych propozycji to mógłby się tym zająć, niestety Basia może liczyć tylko na siebie.

 

Nie do końca wierzymy, że tak jest bo wydają się bardzo zgraną i zorganizowaną parą. Nigdy nie słyszeliśmy, żeby Basia narzekała na swojego męża, wręcz przeciwnie, mówi o nim w samych superlatywach. Oczywiście bywały takie pary, które świetnie potrafiły zagrać szczęście. Być może aktorka w święta odpocznie i wszystko wróci do normy!

 

źródło: fakt.pl, instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *