Przez dwa lata śledził Magdę Gessler. Teraz ujawnia fakty!

Magda Gessler jest najbardziej rozpoznawalną polską restauratorką, także – dzięki programom “Kuchenne Rewolucje” i “Masterchef” – gwiazdą telewizji.

Nic więc dziwnego, że Magda Gessler oraz jej życie, budzą spore zainteresowanie. A człowiek, którego poznała podczas spotkania biznesowego – jak sama powiedziała – śledził ją przez dwa lata.

 

https://www.instagram.com/dominiklinowski/

 

Restauratorka chciała zatrudnić doradcę podatkowego i wtedy pojawił się on – Dominik Linowski. Od tematów podatkowych przeszli na zupełnie inne, bardziej osobiste i tak doradca podatkowy stał się… biografem gwiazdy!

 

On sam tak wspomina pierwsze spotkanie:

 

Kiedy dwa lata temu, podczas nudnej biznesowej kolacji w Marbelli wrodzona bezczelność i ciekawość świata kazały mi zapytać „a Ty kim właściwie tak naprawdę jesteś? Skąd się wzięłaś?” nie spodziewałem się, że uzyskam aż tak precyzyjną odpowiedź. Kolacja przeniosła się na taras, wydłużyła do 6 rano, a dotknęliśmy zaledwie skromnego wycinka tego, jak się potem okazało, absolutnie fascynującego życiorysu…

 

Teraz po dwóch latach “śledzenia” Magdy, Dominik Linowski przedstawia napisaną przez siebie biografię restauratorki. W książce ujawnia fakty na temat jej życia:

 

Dziś, z nieukrywaną dumą oddaje w ręce czytelników nasze wspólne dziecko, książkę „Magda” – biografie Magdy Gessler naszego wspólnego autorstwa.
Ewentualne przyszłe gratulacje i wyrazy uznania proszę kierować przede wszystkim do Magdy, ona te wszystkie opisane historie musiała przeżyć, a ja zaledwie opisać.

Magda – dziękuje za wszystko.

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić do lektury i zakończyć słynnym…
Besos

 

https://www.instagram.com/dominiklinowski/

 

Biografia Magdy Gessler kosztuje – w zależności od wariantu – od 44,90 do 139, 90 zł. (za książkę z autografem) i kupić ją można na stronie gesslermagda.pl.

 

Zobacz też: Urbański zaskoczył fanów: “Hubercie gdzie ty masz włosy ?” (FOTO)

6 komentarzy

Możliwość komentowania została wyłączona.