Mariusz Pudzianowski – ile ma lat i kim jest ten znany strongmen? Czy ma żonę i dzieci?

Mariusz Pudzianowski jest jedną z tych osób, która jest doskonale kojarzona zarówno przez nastolatków, jak i ich rodziców. Na przestrzeni lat ten strongman oraz zawodnik sztuk walki zgromadził liczne grono fanów, którzy doceniają nie tylko jego tężyznę fizyczną ale również fakt, że podczas udzielanych wywiadów zdaje się być człowiekiem swojskim i prostym. Od zawsze lubimy takie osoby, nic więc dziwnego, że w sieci pojawia się wiele zapytań o życie prywatne i zawodowe Mariusza Pudzianowskiego. Dlatego też postanowiliśmy przyjrzeć się tym kwestiom. 

Mariusz Pudzianowski – życiorys, wiek i miejsce urodzenia

Mariusz Pudzianowski urodził się 7 lutego 1977 roku w Białej Rawskiej w województwie łódzkim. Już jako nastolatek miał styczność ze sportami siłowymi i zaczął odnosić pierwsze sukcesy. Wśród nich wymienić możemy tytuł mistrza w wyciskaniu sztangi, który zdobył mając zaledwie 16 lat. Jest również osobą wykształconą. Ukończył bowiem studia wyższe, uzyskując tytuł zawodowy licencjata w Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi. Praca dyplomowa Mariusza Pudzianowskiego nosiła temat “Kultura organizacyjna w marketingu sportowym na świecie”.

Mariusz Pudzianowski – kariera

Kariera Mariusza Pudzianowskiego trwa od lat i prezentuje się naprawdę imponująco. Większość młodych odbiorców kojarzy go jako zawodnika MMA, który startuje z ramienia federacji KSW. Warto jednak mieć świadomość, że Mariusz Pudzianowski zaczynał jako strongman i odniósł w tej dziedzinie naprawdę spektakularne sukcesy. Wystarczy wspomnieć o tym, że aż ośmiokrotnie zdobył tytuł Mistrza Polski oraz sześciokrotnie uplasował się na pierwszym miejscu w Mistrzostwach Europy. Jego kariera została przerwana przez pobyt w więzieniu za pobicie. Nie przeszkodziło mu to jednak w późniejszym braniu udziału w kampaniach wyborczych czy programach rozrywkowych. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Mariusz Pudzianowski (@pudzianofficial)

Mariusz Pudzianowski – rodzina

Mariusz Pudzianowski wywodzi się z rodziny sportowej. Jego tata Wojciech Pudzianowski był sztangistą oraz trenerem sportów siłowych. Nic więc dziwnego, że zarówno Pudzian, jak i jego rodzeństwo również próbują swoich sił w tej materii. Mariusz Pudzianowski posiada dwóch braci. Najstarszy z nich, Dominik Pudzianowski, urodził się w 1975 roku. Dotychczas związany był ze sportami siłowymi, w 2023 roku podjął wyzwanie uczestnictwa w gali Clout MMA gdzie po raz pierwszy zmierzył się w sportach walki. Drugi z braci to Krystian, który urodził się 15 kwietnia 1981 roku. Znany jest głównie z posiadania własnej kapeli Disco Polo – Pudzian Band, jednocześnie jednak również spróbował swoich sił w sportach walki występując na gali Free Fight Federation. Jego mama to Maria Pudzianowska – o kobiecie nie znajdziemy jednak zbyt wielu informacji. 

Mariusz Pudzianowski – stan cywilny

Życie prywatne Mariusza Pudzianowskiego od lat budzi zainteresowanie fanów. Nie da się jednak ukryć, że osoby, które interesują się tym czy Mariusz Pudzianowski jest z kimś związany. Niestety, odpowiedzi na to pytanie nie znajdziemy zarówno w sieci, jak i w mediach tradycyjnych. Mariusz Pudzianowski jest jedną z tych osób, które unikają dyskusji na temat związków, które tworzą. Dlatego te nie wiemy jaki jest jego stan cywilny oraz czy jest aktualnie z kimś związany. 

Mariusz Pudzianowski – czy ma dzieci?

Wiele osób, które interesują się karierą Mariusza Pudzianowskiego zastanawia się, czy mężczyzna jest ojcem. To z pozoru niewinne pytanie może być jednak dotkliwe dla strongmana. Widać bowiem, że robi wszystko aby w tej kwestii zadbać o swoją prywatność i nigdy nie wypowiada się na temat swojego potomstwa. Pozwala nam to założyć, że Mariusz Pudzianowski nie jest ojcem, warto jednak przypomnieć, że są to jedynie dywagacje, ponieważ mężczyzna nie porusza tej kwestii w publicznej dyskusji. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Mariusz Pudzianowski (@pudzianofficial)

Mariusz Pudzianowski – Facebook i Instagram

Mariusz Pudzianowski mimo swojego wieku jest osobą, która doskonale rozumie jak ważne jest budowanie swojej popularności. Dlatego też pozostaje aktywny w internecie wiedząc doskonale jak ważne jest prowadzenie swoich profili w social mediach. Na instagramie konto @pudzianofficjal obserwuje obecnie 735 tysięcy osób. Mariusz Pudzianowski za pośrednictwem tego kanału publikuje swoje aktualne zdjęcia jak również promuje różnego rodzaju produkty i usługi. Mariusz Pudzianowski jest również aktywny na Facebooku. Jego oficjalne konto obserwowane jest obecnie przez 1,1 miliona osób. Mężczyzna posiada też konta na innych portalach społecznościowych, między innymi na Tiktoku, gdzie obecnie zachęcany jest do treningu w stodole przez użytkownika o nazwie Wiejski Koks, który każdego dnia publikuje film z oczekiwania na wspólne ćwiczenia. 

Mariusz Pudzianowski – ciekawostki z życia

W życiu Mariusza Pudzianowskiego możemy znaleźć wiele ciekawostek, które mogą zainteresować jego fanów. Jedną z nich jest fakt, że jego ojciec był sztangistą – oznacza to, że Mariusz od dziecka miał styczność ze sportem i aktywnością fizyczną. Wiele osób może zaciekawić również fakt, że znany strongman poległ podczas pierwszej próby podejścia do egzaminu dojrzałości – niestety, nie udało mu się go ukończyć. Wartym wspomnienia jest również fakt, że Mariusz Pudzianowski wykorzystuje swoją popularność najlepiej jak potrafi i często wykorzystuje ją w propagowaniu akcji charytatywnych.