Szokująca wypowiedź sprawcy wypadku: “konfrontacja bezpiecznego samochodu z trumną na kółkach”

26 września 2021 roku na trasie trasa Barczewo – Jeziorany (woj. warmińsko-mazurskie) doszło do wypadku, w którym zginęły dwie kobiety. 

W kierunku Barczewa Mercedesem jechał 41-latek. Mężczyzna z nieznanych jak na razie przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z Audi. 

On sam jechał z żoną i 4-letnim dzieckiem, a chłopiec trafił do szpitala. Niestety śmierć poniosły podróżujące Audi kobiety. Jedna z nich miała 53, a druga 67 lat.

 

https://olsztyn.policja.gov.pl/

 

Jak się okazało, sprawcą wypadku był znany łódzki adwokat. Tego dnia wracał z wesela blogerki i influencerki, Martyny Kaczmarek, jednak jak podała policja, mężczyzna był trzeźwy.

 

https://www.instagram.com/martynakaczmarek/?hl=pl

 

Jak informuje Super Express, Paweł K. w mediach społecznościowych zamieścił nagranie, w którym miał stwierdzić:

 

“Wszyscy mówią, że nadmierna prędkość, że brawura, że telefony komórkowe, że pijani kierowcy. Ale zapominamy moi drodzy o tym, że po naszych drogach poruszają się trumny na kółkach. I to była konfrontacja bezpiecznego samochodu z trumną na kółkach. I między innymi dlatego te kobiety zginęły”*

 

Szokujące słowa sprawcy wypadku budzą wielkie oburzenie. Jednak Paweł K. poproszony przez serwis o komentarz, stwierdził, że są to słowa wyrwane z kontekstu.

 

>>>“Ale się narobiło znowu!” Piasek tłumaczy się z oburzającego komentarza na temat Martyny Wojciechowskiej!

 

* cyt. Super Express

źródło: olsztyn.policja.gov.pl