PARA z “Rodzinki pl” na STUDNIÓWCE Wiktorii! KREACJE godne GWIAZD? Chyba nie… Przynajmniej ujęć z gorącymi pocałunkami nie zabrakło! Zobacz ZDJĘCIA z tej wyjątkowej nocy!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to jedna z najmłodszych i najpopularniejszych par w show biznesie. I nie chodzi o “długość” ich związku, a wiek w jakim są zakochani. Trudno w to uwierzyć, ale Wiktoria ma 19 lat, a Zdrójkowski dopiero w maju będzie pełnoletni. O tym fakcie przypomniało nam wydarzenie, które odbyło się w miniony weekend! Wiktoria miała swój bal maturalny!

 

Oczywiście na taką imprezę nie mogła zabrać nikogo innego jak swojego ukochanego Adama! Już jakiś czas temu Adam chwalił się, że ma mnóstwo zaproszeń na Studniówkę, co więcej gdyby je przyjmował mógłby to uznać za swoją pracę – tyle tego było. Zaznaczył, że jego ukochana jest bardzo zazdrosna i nie ma opcji – na Studniówkę pójdzie tylko z nią. I poszedł!

 

Wiktoria była ubrana w długą, błyszczącą suknię z rozcięciem na nodze  – aż do uda. Do tego założyła złote szpilki i wyprostowała swoje długie włosy. Adam postawił na klasyczny, czarny garnitur. Nie wiemy z której części imprezy są zdjęcia opublikowane przez zakochanych, ale jeżeli Adam przyszedł na bal bez krawatu lub muszki to wyglądał trochę niechlujnie. Jednak wierzymy, że zdjął tę część garderoby w trakcie zabawy.

 

Wiktoria wyraźnie pokazała do kogo Adam należy, o czym ma zapewne świadczyć zdjęcie z gorącym pocałunkiem pary.

 

Spokojnie Wiktorio, już nie mamy wątpliwości, kim dla Adama jesteś.

 

Szczerze mówiąc spodziewaliśmy się większego “wow” jeżeli chodzi o kreacje młodych gwiazd. Być może za bardzo nas przyzwyczaili do “telewizyjnych” stylizacji. Wyglądają jak Co Wy myślicie o tych zdjęciach?

studniówka Rodzinka pl

ŹRÓDŁO: instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *