ZDRÓJKOWSKI nie przyszedł na Telekamery z UKOCHANĄ! Czyżby rozstali się po STUDNIÓWCE?! Pojawił się z piękną kobietą! Zobacz zdjęcie!

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska mimo młodego wieku próbują tworzyć poważny związek. W miniony weekend bawili się razem na Balu Maturalnym Wiktorii, która w przeciwieństwie do Adama jest już pełnoletnia. Zaskakujące jest to, że Wiktoria nie towarzyszyła swojemu ukochanemu w tak ważnym dniu jak Telekamery. Co więcej na galę zabrał inną kobietę!

 

 

Adam Zdrójkowski na plebiscyt zabrał swoją mamę! Można wywnioskować z Instagrama, że jego ukochana w tym czasie trenowała do “Tańca  z gwiazdami”, w którym wystąpi jako gwiazda. Mama Adama jest piękną blondynką i co więcej bardzo przypomina nam Wiktorię. Ponoć mężczyźni szukają kobiet podobnych do ich mam. Przypadek?

 

Można by zażartować, że Adam musiał być pod opieką dorosłej osoby skoro nie ma upragnionych 18 lat. Jego mama w czerwonej sukni wyglądała jak gwiazda! Adam chyba wykorzystał garnitur w którym był z Wiktorią na Studniówce i niestety znowu nie założył krawata!

 

Zobacz mamę młodego aktora:

Adam Zdrójkowski, Telekamery 2018, mama Adama

źródło: Instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *