30 września 2023
Barbara Kurdej Szatan, suknia Basi

Basia olśni wszystkich na TELEKAMERACH 2018! Pokazała zdjęcie z przegotowań…wygląda w tej sukni jak BOGINI! Zobacz jej kreację!

Barbara Kurdej-Szatan to aktualnie jedna z największych gwiazd! Nic dziwnego, że cały dzień szykuje się na wielkie wydarzenie, którym bez wątpienia są Telekamery. Dla aktorów serialowych to takie polskie Oskary – wszystkie kreacje będą szeroko komentowane. Basia na tę okazję wybrała suknię od Violi Piekut, która specjalizuje się również w sukniach wieczorowych. Trzeba przyznać, że nawet bez zrobionej fryzury i makijażu już wygląda zachwycająco!

 

 

Basia na tę okazję wybrała długą, błyszczącą suknię z dekoltem. Wygląda jak aktorka starego Hollywood. Nie wiadomo, jakiego koloru jest kreacja, ponieważ Basia opublikowała czarno – białe foto.

 

 

Gwiazdy w salonie Violi Piekut musza czuć się jak prawdziwe gwiazdy. Widać, że Basia jest zadowolona z wyboru i z pewnością będzie wyglądać pięknie. Na szczęście tym razem suknia podkreśla jej figurę, co niestety nie miało miejsca na Gali Mistrzów Sportu.

 

BASIU, coś Ty na siebie WŁOŻYŁA?! WOREK? Kurdej-Szatan źle zrozumiała „strój wieczorowy” i na GALĘ przyszła w PIDŻAMIE! Zobacz zdjęcia jej sukni!

A dziś Basia wystąpi w takiej kreacji:

Basia Kurdej Szatan Telekamery 2018

źródło” instagram.com

Dodaj komentarz