Ola NIZIO z “The Voice of Poland” przeszła ogromną METAMORFOZĘ! 19-letnia wokalistka SCHUDŁA aż 33 KG i ZMIENIŁA się nie do poznania! (foto)

Ola Nizio za sprawą swojego występu w piątej edycji “The Voice of Poland” przez wielu została nazwana polską “Adele”. Niezwykle utalentowana nastolatka z Lubelszczyzny wygrała program, jednak jej kariera mocno przyhamowała. Dziewczyna postanowiła na edukację i właśnie teraz po niemal 4 latach przerwy wraca z przytupem na muzyczny rynek. Kilka dni temu w sieci opublikowany został jej najnowszy utwór wraz z teledyskiem.

 

Piosenka o tytule “Kuloodporna” to zapowiedź jej debiutanckiego albumu, który ukaże się na wiosnę tego roku. Fani już ostrzą sobie zęby, a kawałek, który możemy posłuchać na YouTubie spotkał się z pozytywnym odbiorem Internautów. W pracy nad albumem pomaga jej Piotr Siejka, który jest producentem muzycznym. Uwagę fanów talentu Oli przykuł również jej wygląd. Młoda piosenkarka bardzo się zmieniła i przeszła radykalną metamorfozę!

 

Zmiany w wyglądzie nie da się nie zauważyć. Dziewczyna schudła aż 33 kg, a swoją przemianę zawdzięcza zdrowemu trybowi życia, który zaczęła prowadzić. Jej nowy wygląd możemy podziwiać w najnowszym teledysku i na jej Instagramie, gdzie często publikuje swoje zdjęcia. Ostatnio opublikowała zestawienie obecnego wyglądu z tym z roku 2014 czym wprawiła w zachwyt swoich wielbicieli. Dzięki wytrwałemu dążeniu do celu dziś ciężko ją rozpoznać.

 

źródła: muzyka.interia.pl, foto youtube.com, instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *