DOROTA OSIŃSKA kilka lat temu zachwyciła JURORÓW “The Voice of Poland” i zajęła drugie miejsce. Wokalistka przeszła radykalną METAMORFOZĘ i dziś wygląda zupełnie inaczej! (foto)

Dorota Osińska, którą mogliśmy podziwiać w talent show :The Voice of Poland” emitowanym na antenie telewizyjnej Dwójki bardzo się zmieniła. Piosenkarka, która na polskim rynku muzycznym działa już od dobrych kilkunastu lat zmieniła kolor włosów. Teraz jest ruda, a w nowej fryzurze wygląda świetnie. Osińska w popularnym muzycznym programie uplasowała się na drugiej pozycji, a swoim występem i cudownym wykonaniem utworu “Calling You” doprowadziła jury do łez.

 

Piosenkarka znana jest z mocnego i energicznego głosu. Talent zawdzięcza również występom w warszawskim teatrze Rampa, z którym jest związana. Tuż przed Świętami opublikowała swoje najnowsze nagranie pt. “Banalna piosenka o miłości w Święta”, a wielbiciele jej głosu zwrócili uwagę nie tylko na utwór, ale wygląd charyzmatycznej wokalistki. Od występu w “The Voice of Poland” minęło kilka dobrych lat, a wielu z nas pamięta ją jako spokojną dziewczynę w dużych okularach.

 

W teledysku do piosenki mamy zupełnie inny obraz Osińskiej. Piosenkarka postawiła na mocny makijaż, nie ma też swoich charakterystycznych okularów. Uwagę fanów zwrócił również kolor włosów. Komentujący nagranie zgodnie podkreślają, że w “tym kolorze jej do twarzy” i wygląda ślicznie. Idealnie pod kolor fryzury dobrała również sukienkę. Mocno czerwona, błyszcząca kreacja w lamparcie łaty jest dopełnieniem jej wyglądu.

 

źródła: youtube.com, foto youtube.com

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *