Taki WYGLĄD ALEKSANDRY ZIENKIEWICZ to już PRZESZŁOŚĆ! Przez ostatnie lata GWIAZDA “Pierwszej miłości” sporo schudła i przeszła ogromną METAMORFOZĘ! (foto)

Aktorkę Aleksandrę Zienkiewicz większość widzów kojarzy zapewne  z roli Kingi Kulczyckiej w serialu “Pierwsza miłość”. Oprócz tego grywała, ale zazwyczaj gościnnie w innych polskich produkcjach, min. “Fali zbrodni”, czy “Biurze kryminalnym”. Ma też sam sobą udział w filmach “List” i “Niedziela”. Jednak najbardziej związana jest z wspomnianą “Pierwszą miłością”, w której gra bezustannie od 2004 roku, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak ogromną metamorfozę przeszła przez ostatnie lata.

 

Zienkiewicz przez 13 lat nie tylko zmieniała fryzury, ale też zrzuciła wiele kilogramów. Aktorka schudła ponad 10 kilo i z upływem lat wygląda coraz piękniej. Seksowny wygląd zawdzięcza odpowiedniej diecie, a także treningom na siłowni. Efekt wielu godzin spędzonych na ćwiczeniach widać gołym okiem, o czym możemy przekonać się oglądając Instagramowy profil gwiazdy. Aktorka chętnie publikuje tam swoje nowe zdjęcia.

Mimo tego, że jest mamą to jej sylwetka prezentuje się nienagannie, co podkreślają chętnie komentujący jej zdjęcia fani. Zienkiewicz jest niezwykle lubianą aktorką, o czym świadczą liczba polubień pod jej fotografiami i masa pozytywnych opinii.

źródła: instagram.com, foto instagram.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *