Gosia ANDRZEJEWICZ przeszła ogromną METAMORFOZĘ! Piosenkarka bardzo SCHUDŁA i dawno nie wyglądała tak DOBRZE! (foto)

Gosia Andrzejewicz to jedna z tych gwiazd polskiej scena muzycznej, której kariera mocno przyhamowała. Piosenkarka największe sukcesy święciła dość dawno temu bo prawie 10 lat temu. Później znikła z muzycznej sceny i większość fanów o niej zapomniała. Mimo, że Andrzejewicz koncertowała to ciężko jej było konkurować z nowymi twarzami polskiej sceny muzycznej.

 

fot.instagram.com

 

 

Sympatyczna wokalistka przeżywała w swojej karierze gorszy okres, znacznie wtedy przytyła. Wydaje się jednak, że ma już go za sobą. Andrzejewicz pojawiła się ostatnio na wyborach mistera Warszawy 2018, była członkinią jury konkursu i zaimponowała wszystkim swoim pięknym i odmienionym wyglądem. Trzeba przyznać, że wokalistka prezentuje się teraz świetnie, a trzyletnia praca na siłowni i odpowiednia dieta przyniosły oczekiwane efekty.

 

fot.instagram.com

 

Piosenkarka schudła aż 15 kilogramów a jej metamorfoza jest naprawdę spektakularna. Wyraźnie widać, że wiosna to owocny czas dla polskich celebrytów, a przykład Gosi Andrzejewicz to dowód na to, że jeżeli mamy w sobie siłę i chęci to jesteśmy w stanie odmienić swoje życie o 180 stopni. Życzymy więc samych sukcesów!

fot.instagram.com

 

 

źródła: jastrząbpost.pl, foto youtube.com, instagram.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *