Odczuwasz STRACH przed ZASTRZYKAMI!? Ten LEKARZ robi je w NIESAMOWITY sposób! (wideo)

Strach przed przed zastrzykami to coś normalnego. Towarzyszy nam on od momentu, kiedy po raz pierwszy mamy do czynienia z igłą w dzieciństwie. Wielu pacjentów odczuwa z tego powodu taką traumę, że nawet w dorosłym życiu na myśl o strzykawce oblewa się zimnym potem. Wiele zależy tu od podejścia osoby, która wykonuje tę nieprzyjemną czynność. Szczególnie źle reagują na nie maluchy, które intuicyjnie wyczuwają niebezpieczeństwo. Jednak to co robi lekarz z poniższego nagrania jest niesamowite.

 

 

 

Jak wiele zależy od odpowiedniego podejścia możemy przekonać się obserwując reakcję malucha, a przede wszystkim sposób w jaki od igły odwraca jego uwagę wspomniany lekarz. Mężczyzna robi wszystko, by rozśmieszyć malucha i zadbać o to, by nie myślał o bólu jaki za chwilę poczuje. Puszcza bańki mydlane, śpiewa i w rytm piosenki stuka go po ciałku strzykawką.

 

 

 

Nagranie spotkało się z ogromnym aplauzem ze strony internautów z całego świata, którzy gratulują mu podejścia do swoich małych pacjentów. Wielu z nich przyznało również, że dało by wszystko, by pan doktor robił zastrzyki ich dziecku.

 

 

źródła: youtube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *