Jak USPOKOIĆ PŁACZĄCEGO MALUCHA w 4 sekundy? Ten LEKARZ wie jak to ZROBIĆ! FILM, na którym pokazuje swoją metodę bije rekordy popularności! (wideo)

Marzeniem każdego rodzica jest śpiące i spokojne maleństwo. Jednakże nie jest to możliwe i prędzej czy później maluszek zacznie krzyczeć wniebogłosy. Sprawia to dla rodzica pewnego rodzaju dyskomfort, ponieważ kiedy nie potrafimy uspokoić pociechy w miejscu publicznym, gdzie jest tłoczno czujemy na sobie wzrok innych osób, którym może to przeszkadzać. Metoda jaką stosuje Dr Robert Hamilton udowadnia, że nie należy się załamywać.

 

Lekarz, który jest pediatrą z 30 letnim stażem opracował niezwykle skuteczną technikę, która na jego małych pacjentach sprawdza się w 100 procentach. Sposób jest szalenie prosty i każdy z nas może go bez kłopotu przyswoić. W tym celu opublikował nawet specjalne nagranie, gdzie pokazuje jak to się robi. Film wyświetliło ponad 1,5 miliona osób i po komentarzach Internautów można wywnioskować, że metoda się sprawdza.

 

 

Cały proces składa się z 6 prostych punktów. Ważne jest, aby zachować przy tym spokój i wykonywać delikatne, spokojne ruchy. Materiał jest bardzo przydatny i może być szczególnie pomocny dla rodziców, którzy posiadają maleńkie dziecko, bądź par, które się dopiero go spodziewają.

 

źródła: yotube.com, foto youtube.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *