Wendzikowska ujawniła prywatne informacje. “to nie było łatwe..”!

W sierpniu 2022 r. Anna Wendzikowska odeszła z pracy w “Dzień Dobry TVN”. Niedługo później prezenterka zamieściła obszerny wpis, w którym przyznała, że była ofiarą mobbingu w stacji. Opowiadała też, że miała myśli samobójcze

Od tego czasu prezenterka coraz częściej zamieszcza prywatne i szczere posty, w których możemy przeczytać o trudnych chwilach w jej życiu. 

Tym razem Wendzikowska ujawniła prywatne, intymne słowa.

 

https://www.instagram.com/aniawendzikowska/

 

Jak się okazuje są to słowa jej samej do siebie samej. Chodzi bowiem o mówienie do siebie w lustrze. 

 

kiedyś nie byłam w stanie przejść obok lustra, żeby sobie jakoś nie „dowalić”.. nie podobałam się sobie, ale to był tylko symptom, bo po prostu nie lubiłam siebie, nie miałam dla siebie zrozumienia i łagodności..

– przyznała.

 

Jednak za radą terapeutki, postanowiła to zmienić i zacząć mówić do siebie w pozytywny sposób:

 

 

terapeutka doradziła mi, żeby na początku stawać przed lustrem i mówić do siebie po prostu: hej, widzę cię.. i patrzeć sobie w oczy, z ciepłem i aprobatą.. i serio, to nie było łatwe.. potem było: jesteś dla mnie ważna. potem zaczęłam mówić: fajna z ciebie dziewczyna… bywało trudno, pojawiały się łzy.. bo przecież na początku wcale tak nie myślałam.. z czasem było coraz łatwiej.. poprzez powtarzanie można nadpisać swoje programy, stworzyć nowe przekonania 💪🏼

 

Obecnie Anna Wendzikowska nie ma z tym już problemu:

 

teraz często staję przed lustrem i mówię: kocham cię, fajna jesteś, jesteś silna, jesteś sprawcza, wszystko jest dobrze, jesteś bezpieczna….

 

Co sądzicie o takim “otwieraniu” się przed całym światem i opowiadaniu o swoich przeżyciach czy refleksjach?

 

>>>Michał Szpak założył damski stanik. “Pie**olniety koleś” [VIDEO]

 

https://www.instagram.com/p/Cqsa7ctNsEj/