Magda Gessler usunęła post z Julią Wieniawą. Przypadkiem ujawniła za dużo?

Dziś Julia Wieniawa wybrała się do Poznania, by degustować nowe menu cateringu dietetycznego firmy Body Chief. A to nowe menu przygotował nie kto inny, jak Magda Gessler właśnie!

I tak zarówno restauratorka jak i aktorka podzieliły się tą informacją w social mediach. Julia Wieniawa na instastory pokazała, gdzie jest i po co ta, przyjechała. Zamieściła też jedno zdjęcie z Magdą Gessler.

Tymczasem gwiazda “Kuchennych Rewolucji” na swoim profilu opublikowała post, w którym komplementuje Julię Wieniawę jako zdolną aktorkę i zadała pewne znaczące pytanie!

 

https://www.instagram.com/magdagessler_official/

 

Chodziło o to, że zdaniem Magdy Gessler, Julia byłaby dobrą odtwórczynią roli… samej Magdy w przypadku ekranizacji jej biografii. Restauratorka zadała swoim fanom pytanie, czy widzą Wieniawę w tej roli?

 

Jednak wkrótce po publikacji posta, został on usunięty. Zdjęcie Magdy z Julią pojawiło się jedynie na instastory, ale już bez tego opisu.

 

Jak sądzicie, czy Magda ujawniła zbyt dużo co do swoich planów ekranizacji książki? I to dlatego usunęła wpis? A może był jeszcze jakiś inny powód…?

 

>>>Joanna Opozda zgłosiła się na Policję: “Zrobię wszystko by znaleźć tę osobę”!