Sylwia Grzeszczak na nagraniu z przed lat. Zgadnij CO śpiewała w IDOLU?! [VIDEO]

Sylwia Grzeszczak urodziła się 7 kwietnia 1989 roku i właśnie skończyła 34 lata. Z okazji jej urodzin, Maciej Rock przypomniał nagranie z przed lat.

Piosenkarka najbardziej znana jest z przebojów takich jak “Księżniczka”, “Prawda o nas” czy “O nich, o Tobie”, który pojawił się w filmie o Ani Przybylskiej.

 

 

>>>Krzysztof Ibisz pozuje ze średnim synem! Jak wygląda Vincent Ibisz? [FOTO]

 

W dniu swoich urodzin  Sylwia Grzeszczak napisała:

 

Mam 34 lata ;)) Chciałam podziękować za wszystkie życzenia, za pamięć 🙂 Mam mega ilość wiadomości , telefonów.. ;)) Jesteście wspaniali! Naprawdę cieszę się że Was mam a naprawdę jest Was wielu..:) ❤️❤️🙈 Każde słowo jest dla mnie ważne, wszystko co robicie dociera do mojego serducha ! Jesteście ze mną praktycznie zawsze i wszędzie..Kiedy idę po buły do sklepu, kiedy wychodzę na wielką scenę.. W każdej z tych sytuacji dostaję po prostu od Was dużo ciepła i miłości !

 

Tymczasem Maciej Rock przypomniał nagranie z 2005 roku, gdy Sylwia brała udział w programie “Idol” (jej udział na etapie grupowym). Co wtedy śpiewała?

 

https://www.instagram.com/sylwia_grzeszczak_official/

 

W 2005 roku Grzeszczak miała 15 lat. Podjęła się jednak wykonania ambitnej piosenki bo był to utwór “I will always love You” Whitney Houston. 

Jak Wam się podoba?

 

 

https://www.instagram.com/p/CqvDNI_oyws/

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.