Księżniczka CHARLOTTE poszła po raz pierwszy do przedszkola. KREACJA DZIEWCZYNKI jaką wybrała dla niej MAMA robi furorę w SIECI. (foto)

Po maleńkim Jerzyku przyszedł czas na księżniczkę Charlotte. Córeczka Williama i Kate rozpoczęła właśnie swoją przygodę z nauką. Trzyletnia dziewczynka była po raz pierwszy w przedszkolu i z tej okazji mama przygotowała dla niej specjalną kreację. Maleńka księżniczka swoją edukację rozpocznie w elitarnej Willcocks Nursery School. Przed pójściem do przedszkola nie zabrakło pamiątkowego zdjęcia do rodzinnego albumu.

 

Kate starannie przygotowała swoją córeczkę do tego wyjątkowego dla każdego dziecka dnia. Mała księżniczka spędzi pierwszy dzień w życiu z dala od rodziców. Księżna zadbała o odpowiedni strój 3-letniej Charlotte i ubrała dziewczynkę bardzo gustownie. Miała na sobie bordowy płaszczyk i buciki w podobnym kolorze. Za dodatki do całości posłużył jasnoróżowy szalik, nie zabrakło również plecaka, który idealnie komponuje się z całością.

 

Słodka pociecha Kate i Williama wyglądała na osobę, której niestraszna rozłąka z rodzicami i z uśmiechem pozowała do zdjęć, które wykonała jej mama. Debiut dziewczynki w nowym otoczeniu nie powinien więc być dla niej traumatycznym przeżyciem. Strojem małej monarchini zafascynowane są również inne mamy, które o podobnej kreacji marzą dla swoich córeczek.

 

 

źródła: pudelek.pl, foto youtube.com

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *