Natalia SIWIEC opublikowała FILMIKI ze swoją CÓRECZKĄ! Maleńka MIA to cała MAMA, wygląda prześlicznie! (foto)

Natalia Siwiec długo odkładała decyzję o zajściu w ciążę i wychowaniu dziecka. Modelka bała się, że wpłynie to niekorzystnie na jej karierę. Okazuje się, że jej przekonania były błędne, ponieważ dziś czuje się najszczęśliwszą mamą na świecie, a córeczka Mia jest jej największym skarbem. Zmianę w podejściu do macierzyństwa widać na jej Instagramowym profilu, gdzie często pojawiają się zdjęcia córeczki obrazujące miłość jaką Siwiec ją darzy.

 

https://www.instagram.com/p/BeqVkn6F6l5/?taken-by=mia_raduszewska_fans

 

Choć celebrytka robiła wszystko, by zachować prywatność swojego dziecka, min. nie pokazywała jej twarzy w końcu ku uciesze tysięcy fanów zdecydowała się zaprezentować maleńką Mię całemu światu. Filmiki z udziałem dziewczynki pojawiły się na Instagramowym profilu Mia_Raduszewska_Fans. Pozytywne komentarze fanów na pewno bardzo pozytywnie wpłyną na Siwiec, która jeszcze chętniej będzie publikować zdjęcia swojej ślicznej córeczki.

 

https://www.instagram.com/p/BeqV5ueFlHA/?taken-by=mia_raduszewska_fans

 

Dziewczynka ma na sobie błękitną sukienkę z falbankami, a do tego opaskę dobraną pod kolor stroju. Maleńka Mia przeciąga się słodko i nie chce ssać smoczka. Wielbiciele urody Siwiec dostrzegli, że jej córeczka to cała mama, co wskazuje, że wyrośnie na piękną kobietę.

 

 

źródła: instagram.com, wideo: instagram.com

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *