2 października 2023

WERONIKA ROSATI w końcu pochwaliła się swoją CÓRECZKĄ! AKTORKA opublikowała “premierowe” zdjęcie ze SPACERU nad oceanem i zachwyciła FANÓW! (FOTO)

Zniecierpliwieni wielbiciele Weroniki Rosati czekali na tę fotografię długie dziewięć dni. W końcu się pojawiło! Aktorka na swoim Instagramowym profilu opublikowała pierwsze zdjęcie po porodzie, które wykonała na spacerze ze swoją  córeczką, Elizabeth. Dziewczynka przyszła na świat 11 grudnia, jednak fani nie mogli się doczekać kiedy ją zobaczą. Wreszcie Rosati postanowiła się nią pochwalić.
Córeczka gwiazdy swoje imię zawdzięcza po ulubionej aktorce swojej mamy, którą jest Elizabeth Taylor. Rosati pierwszy raz od porodu skomentowała nową dla siebie sytuację i postanowiła podzielić się z innymi swoją radością, podpisując wspomnianą fotkę “9 dni szczęścia”. Oczywiście aktorka, jak większość znanych osób ceni prywatność i nie pokazała twarzy dziecka. Maleństwo znajduje się w wózeczku i w ogóle go nie widać, jednak internauci i tak są zadowoleni i nie kryją zachwytu.
Zdjęcie zostało wykonane w malowniczej scenerii przy zachodzie słońca nad Oceanem. Wielbiciele pięknej aktorki chętnie je komentują i w swoich wpisach dają rady świeżo upieczonej mamie. Sugerują jej by cieszyła się z każdej chwili spędzonej z maleńką “Elżbietką”. była dzielna i wyrozumiała i nawet w trudnych chwilach podchodziła do wszystkiego z radością.
źródła: instagram.com, foto instagram.com, youtube.com

Dodaj komentarz