Natalia Kukulska: “nieprzypadkowo pandemia przytrafiła się nam teraz.”

Natalia Kukulska (ur. 1976) to artystka obecna na scenie muzycznej od dziecka. Zadebiutowała w 1986 roku piosenkami „Puszek Okruszek” i „Co powie tata”.

W magazynie Uroda Życia, Natalia Kukulska podsumowała 2020 rok pod kątem kultury oraz jej własnych dokonań. Gwiazda przyznała, że zarówno wspaniały jak i trudny był jeden z jej koncertów:

 

Moje prywatne wydarzenie 2020 roku, mój muzyczny Mount Everest, to koncert w filharmonii w Szczecinie po wydaniu albumu „Czułe Struny”. (…)

Zapamiętam ten koncert też dlatego, że ze względu na pandemię graliśmy przy pustej sali…

 

Natalia Kukulska snuje także refleksje na temat koronawirusa, który był anty wydarzeniem roku 2020:

 

Z jednej strony to raczej antywydarzenie – ale z drugiej strony był to pretekst do przeprogramowania naszego myślenia. Nie chcę zranić tutaj tych, którzy stracili swoich bliskich z powodu COVID-19, którzy przechodzili dramaty… ale to, co nas spotkało, ma swoją drugą twarz. Myślę, że nieprzypadkowo pandemia przytrafiła się nam teraz.

 

pandemia to nie przypadek – https://www.instagram.com/natalia.kukulska/

 

Gwiazda wierzy w to, że Covid-19 będzie dla nas nauką:

 

Może jako cywilizacja szliśmy w złym kierunku? Ekologicznie, ekonomicznie i emocjonalnie – i moralnie. Mam wielką nadzieję, że ten wstrząs nauczy nas pokory i będziemy umieli przekuć to na coś dobrego.

– mówi Kukulska.

 

cyt. urodzazycia.pl

 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *