Monika Zamachowska zmieniła nazwisko? TAK przedstawiono ją w TVN!

Rozstanie Zbigniewa i Moniki Zamachowskiej stało się niepodważalnym faktem.

Po okresie milczenia czy też napomknień, Monika Zamachowska udzieliła wywiadu na temat swoich odczuć i powodów rozstania [zobacz tutaj]. I jak widać, wraz z końcem związku, dziennikarka także zmienia nazwisko.

 

z Zamachowskim ślub wzięła w 2014 roku – https://www.instagram.com/monikazamachowska/

 

Monika postanowiła działać szybko i już wczoraj, gdy gościła w TVN BIS została przedstawiona innym nazwiskiem. Dziennikarka została zaproszona do programu związanego z brytyjską rodziną królewską i śmiercią Księcia Filipa.

 

Dla pocieszenia, dzisiaj, w TVN BiŚ, będę opowiadać o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Kto chce mrożących krew w żyłach historii, niech się włączy od 17-ej❤️

– zachęcała wczoraj na instagramie.

 

Jednak w programie nie przedstawiono jest nazwiskiem “Zamachowska”. Z domu Monika nazywa się Pietkiewicz, następnie była żoną Willa Richardsona, później Jamiego Malcolma. Do wyboru miała więc aż trzy nazwiska!

 

Jak się okazuje, wybrała Richardson, ponieważ tego używała w najlepszym czasie swojej kariery medialnej czyli prowadzenia programu “Europa da się lubić”. Jej były mąż nie ma nic przeciwko temu, by Monika wróciła do dawnego nazwiska. W rozmowie z Faktem powiedział:

 

To nazwisko dało jej szczęście. Nie mam nic przeciwko by Monika była znowu panią Richardson. Oczywiście jeśli tylko będzie tego chciała.

 

Prawdopodobnie Monika skorzystała z tej życzliwej oferty Willa i już wczoraj przedstawiła się jako Richardson [screen poniżej]. Natomiast na instagramie jak na razie pozostała panią Zamachowską.

 

Zobacz też: Natalia Kukulska na stacji benzynowej zobaczyła coś, co wprawiło ją w osłupienie!

 

fot. tvn24.pl

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.