26 września 2023

Wpadł w szał kiedy dowiedział się, że ŻONA zmieniła NAZWISKO! Zemścił się na niej w ZASKAKUJĄCY sposób! (wideo)

Jak mówi klasyk, “zemsta jest słodka” i z takiego założenia wyszedł pewien Petersburżanin, który w dość nietypowy sposób postanowił zemścić się na swojej żonie. Kobieta bez konsultacji z mężem i co gorsza bez jego wiedzy zmieniła nazwisko. Miało to związek z tym, że między parą nie układało się ostatnio zbyt dobrze i przeżywali dość duży kryzys. Wtedy wpadła na iście szatański pomysł i zmieniła nazwisko, które nosi po mężu, na nazwę sklepu w, którym pracuje!

 

 

 

Żeby było śmieszniej sklep nazywa się “Wierna”. Nazwisko zostało wybrane nieprzypadkowo, bowiem market organizował dla swoich klientów specjalną promocję. Każda osoba, która zmieni swoje dotychczasowe nazwisko na jego nazwę, będzie dostawać co miesiąc 800 euro! Kobietę zgubiła zachłanność i kiedy opowiedziała o tym swojemu mężowi ten nie potrafił tego zaakceptować. Mężczyzna wpadł w szał i myślał jak zemścić się na zdradzieckiej żonie.

 

 

 

Po kilku godzinach zastanowienia zadzwonił do kolegi, który pracował w miejscowej Cementowni. Poprosił go o betoniarkę pełną cementu, ponieważ chce “zamurować” swoją żonę. Kolega chętnie się zgodził choć nie wiedział do końca co jest grane. Kiedy zdradził mu swoje plany ten przystał na to i oboje podjechali pod market, w którym pracuje żona wkurzonego mężczyzny. Podstawili betoniarkę pod auto kobiety i przez uchylone okno wlali do niego kilkaset litrów betonu. Mężczyźni dobrze się przy tym bawili i byli wyraźnie zadowoleni z końcowego efektu. Ciekawe jak zareagowała na to żona?

 

 

źródła: rmfmaxxx.pl youtube.com, foto youtube

Dodaj komentarz