Monika Goździalska – kim jest ta znana celebrytka? Wiek, życiorys i Instagram gwiazdy

Monika Goździalska to jedna z celebrytek, która odniosła sukces nie tylko dzięki swojej urodzie, ale również determinacji. To znana modelka, która pojawiała się również na ekranach telewizorów. Wiele osób darzy ją sympatią i chce wiedzieć o niej jak najwięcej. Dlatego też przygotowaliśmy krótki artykuł, w którym zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące jej życia prywatnego oraz kariery zawodowej. Sprawdź co udało nam się ustalić.

Monika Goździalska – życiorys, wzrost, wiek i miejsce urodzenia

Monika Goździalska urodziła się 22 marca 1980 roku. Pochodzi z Brześcia Kujawskiego – niewielkiej, malowniczej miejscowości. Niewiele wiemy o jej najmłodszych latach. Niemniej jednak jest osobą wykształconą. Udało nam się ustalić, że ukończyła studia wyższe w obszarze modelingu i projektowania ubrań co do dziś pomaga jej w karierze zawodowej. Kwestią, która interesuje internautów jest również wzrost Moniki Goździalskiej. Jak na modelkę przystało celebrytka jest dość wysoką kobietą. W sieci znajdziemy informację, że ma ok 175 centymetrów wzrostu.

Monika Goździalska – kariera

Monika Goździalska to znana polska modelka, celebrytka i autorka książki “Skandaliczne życie modelek”. Jej kariera zawodowa jest pełna sukcesów, ale także trudnych wyborów i poświęceń. Monika zaczęła pracować jako modelka w wieku 16 lat, kiedy została zauważona przez agencję EasternModels na ulicy w Warszawie. Wkrótce wyjechała do Paryża, gdzie pozowała dla znanych fotografów i zdobyła tytuł Twarzy Europy w 1999 roku. Jej kariera została przerwana przez nieplanowaną ciążę. Wróciła wówczas do kraju. Monika nie poddała się i wróciła do świata mody, a także spróbowała swoich sił w telewizji. Wzięła udział w programach “Big Brother” i “MasterChef”, gdzie pokazała swoją osobowość i pasję do gotowania. W 2011 roku reprezentowała Polskę na konkursie Mrs. World, gdzie zajęła drugie miejsce. Jest także autorką podcastu Radio Rutyna” oraz właścicielką marki odzieżowej Niedopodrobienia. Od niedawna prowadzi swoją audycję poranną w kanale “Zero” na YouTube.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez JUST MONIKA (@monika.gozdzialska)

Monika Goździalska – rodzina

Choć w sieci możemy znaleźć sporo artykułów poświęconych Monice Goździalskiej istnieją aspekty, o których nie mówi. Jedną z nich jest rodzina. Monika Goździalska doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że popularność ma również mroczne strony, dlatego też nie porusza tematu rodziny w swoich wywiadach chcąc zapewnić bliskim prywatność. Nie wiemy kim są i czym zajmują się jej rodzice. Nie wiemy również czy kobieta posiada rodzeństwo.

Monika Goździalska – stan cywilny. Kto jest jej mężem/partnerem?

Sytuacja związkowa Moniki Goździalskiej obecnie jest dość tajemnicza. W sieci możemy natrafić na doniesienia, że jej serce jest zajęte, jednakże nie wiemy kim jest jej partner. Wiadomo jednak, że jest rozwódką. W 2018 roku wyszła za mąż za miliardera, który posiadał 47 koni arabskich. Ślub miał miejsce na malowniczych Malediwach, jednak małżeństwo nie przetrwało próby czasu i zakończyło się rozwodem. Kim był ów tajemniczy miliarder i dlaczego doszło do rozwodu? W sieci próżno jest szukać informacji na ten temat.

Monika Goździalska – dzieci

Macierzyństwo jest bardzo ważną kwestią w życiu Moniki Goździalskiej. Kobieta jest skłonna do poświęceń dla swoich pociech. Posiada dwójkę dzieci – córkę Natalię oraz syna Tristiana. W pewnym momencie swojego życia zdecydowała się na przeprowadzkę do Hiszpanii ze względu na swoją córkę. Natalia była bowiem prześladowana w szkole ze względu na swoja orientację seksualną. Niestety, nie udało nam się ustalić ile dokładnie lat mają pociechy Goździalskiej oraz czym zajmują obecnie. Kobieta stara się bowiem chronić prywatność swoich dzieci.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez JUST MONIKA (@monika.gozdzialska)

Monika Goździalska – Facebook i Instagram

W obecnych czasach wielu celebrytów wykorzystuje możliwości, które daje internet do promowania swoich działań i zdobywania popularności. Nie inaczej jest w przypadku Moniki Goździalskiej. Celebrytka aktywnie działa zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie. Posiada oficjalny fan page na Facebooku, który obserwuje obecnie 25 tysięcy osób. Znacznie popularniejsza jest na Instagramie. Jej konto @monika.gozdzialska obserwuje 226 tysięcy osób. Popularność Moniki Goździalskiej pozwala jej również zarabiać z obecności w social mediach. Na swoich kontach promuje bowiem różnego rodzaju produkty. Jednocześnie dzieli się także urywkami z życia codziennego. Monika Goździalska jest również bardzo aktywna na Tik Toku, gdzie jako “Prynczypesa” dzieli się z fankami dowcipnymi poradami i historiami z życia.

Monika Goździalska – ciekawostki z życia

Monika Goździalska jest prawdziwą miłośniczką psów, co sprawiło, że postanowiła stworzyć coś, co będzie pomocne dla zwierząt oraz ich opiekunów. Jest twórczynią aplikacji Petgram, która jest czymś w rodzaju mediów społecznościowych dla psów. Petgram to także lokalizator GPS, który pozwala monitorować bezpieczeństwo zwierzaka oraz śledzić i planować spacery oraz inne aktywności. Aplikacja cieszy się sporym zainteresowaniem wśród miłośników czworonogów.