Barbara Tomkowiak – kim jest i ile lat ma znana artystka kabaretowa z formacji Chatelet? Wzrost, wiek i krótki życiorys

Scena kabaretowa w naszym kraju dynamicznie się rozwija. Wykorzystuje to wielu artystów, którzy budują swoją popularność oraz zdobywają sympatię widzów co pozwala im realizować się w nowych rolach i projektach. Istnieją jednak osoby, dla których ważniejszą kwestią od medialnego rozgłosu jest zachowanie prywatności. Jedną z nich jest Barbara Tomkowiak. To bardzo lubiana artystka kabaretowa, która skradła serca widzów. Na jej temat znaleźć możemy jednak jedynie szczątkowe informacje. Niemniej jednak postanowiliśmy sprawdzić, co uda nam się ustalić. 

Barbara Tomkowiak – tajemnicza postać na polskiej scenie kabaretowej

Barbara Tomkowiak to jedna z artystek sceny kabaretowej, która budzi ogromne zainteresowanie. Związane jest to z jej podejściem do ujawniania swojej prywatności. Artystka praktycznie nie wypowiada się w mediach, nigdy nie udzieliła wywiadu, w którym podzieliłaby się szczegółami ze swojego życia, czy młodości. Wiemy, że pochodzi z Poznania, jednakże jakiekolwiek szczegóły dotyczące chociażby daty urodzenia, wykształcenia czy innych szczegółów z jej życia są tajemnicą. Pozostaje nam więc uszanować jej prywatność, którą najwyraźniej nie chce się dzielić.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Barbara Tomkowiak (@basia_tomkowiak)

Barbara Tomkowiak – kariera

Barbara Tomkowiak jest jedną z najzabawniejszych artystek kabaretowych w Polsce. Jej kariera rozpoczęła się w Poznaniu, gdzie była członkinią Grupy Improwizującej GZIK oraz Kabareciarni Laskowika. Współpracowała także z kabaretem Adin, z którym występowała na wielu scenach i festiwalach. W 2007 roku zagrała główną rolę w komedii filmowej „Zamknięci w celuloidzie”, która zdobyła wyróżnienie na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni.

Od 2014 roku jest stałą członkinią Formacji Chatelet, składającej się z Adama Małczyka, Michała Pałubskiego i Karola Wolskiego. Z Formacją Chatelet brała udział w programie telewizyjnym „Dzięki Bogu już weekend”, a także w kampanii reklamowej serwisu pożyczkowego „wonga.com”. Formacja Chatelet jest jednym z najbardziej cenionych i nagradzanych zespołów kabaretowych w kraju, który współpracuje również z Teatrem Groteska. Barbara Tomkowiak jest znana ze swojego talentu do improwizacji, dowcipu i charyzmy. Jej występy cieszą się ogromną popularnością i uznaniem widzów i krytyków.

Barbara Tomkowiak – rodzina, stan cywilny,  dzieci

Jak już wspominaliśmy, Barbara Tomkowiak jest osobą, która bardzo dba o swoją prywatność i chroni wszystkich swoich bliskich. Nie wiemy nic na temat jej rodziców. Nie wiemy kim są ani czym się zajmują. Nie wiadomo także, czy kobieta ma rodzeństwo. Również w przypadku dzieci nie udało nam się niczego ustalić – kwestia macierzyństwa Barbary Tomkowiak również jest owiana tajemnicą. Jedynym pewnym doniesieniem, jaki możemy znaleźć w sieci jest temat jej relacji. Jest związana z jednym ze współtwórcą swojej formacji kabaretowej – Adamem Małczykiem. Potwierdziła to podczas krótkiego występu w telewizji śniadaniowej.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Barbara Tomkowiak (@basia_tomkowiak)

Barbara Tomkowiak – Facebook i Instagram

Jak można było się domyślać, tak skryta osoba jak Barbara Tomkowiak nie będzie należała do grona artystów kabaretowych, którzy wykorzystują swoją popularność do budowania zasięgu w internecie. Kobieta jest co prawda obecna w social mediach, jednakże jej konta zdecydowanie mają prywatny charakter i są przeznaczone jedynie dla znajomych. Jej profilu na FB nie da się odnaleźć a odnośniki, jakie możemy znaleźć na innych stronach prowadzą do konta, które prawdopodobnie zostało usunięte. Artystka jest za to dostępna na Instagramie, jednak jej konto jest nie tylko rzadko aktualizowane, ale również niewielkie. Śledzi je bowiem zaledwie 1899 osób.