Erotoman Mikołaj z “Rolnik szuka żony” POKAZAŁ PRZYSZŁĄ NARZECZONĄ! OCZYWIŚCIE jest ZNACZNIE MŁODSZA! Zobacz zdjęcia jego partnerki!

W końcu nadszedł oczekiwany dzień dla fanów programu “Rolnik szuka żony” – odcinek świąteczny. To świetna okazja, żeby zobaczyć, co ciekawego dzieje się u ulubionych bohaterów programu. To wydanie specjalne nie zawiodło widzów – Mikołaj pokazał swoją ukochaną!

 

 

Obaliło to zupełnie plotki, co do domniemanego jego romansu z kandydatką Zbyszka – wredną Ewą, co zmarnowała kieckę za 2 stówy. Mikołaj jest z młodszą kobietą, którą poznał po programie, ale znał ją z widzenia. Sam powtórzył słowa prowadzącej, ze miłość czekała na niego “za rogiem” dosłownie.

Oficjalnie ogłosił, że właśnie w święta Bożego Narodzenia zamierza się oświadczyć swojej ukochanej. Zaznaczył, że jego partnerka jest znacznie od niego młodsza, ale nie zdradził ile. Co więcej zachwalał to, że jego wybranka nie jest “niczym obarczona”, jest osobą zupełnie wolną i niezależną – to jest dla niego istotne, bo może poświęcić się zupełnie jemu.

 

 

Z jednej strony to wspaniale, że jest szczęśliwy, ale z drugiej szkoda nam kandydatek, które zwodził… Mamy na myśli Janeczkę i mamy nadzieję, że również odnalazła szczęście.

 

Zobaczcie jak wygląda “nowa wybranka” Mikołaja:

 

narzeczona Mikołaja z Rolnik szuka żony

dziewczyna Mikołaja z Rolnik szuka żony

źródło: Rolnik szuka żony tvp 2

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *