Brad Pitt już ma nową DUUUUŻO MŁODSZĄ Angelinę! Jego ukochana jest łudząco PODOBNA do BYŁEJ ŻONY? Przypadek? (zdjęcia)

Brad Pitt od lat jest uznawany za  najprzystojniejszego aktora na świecie, nic więc dziwnego, że długo na nową miłość nie musi czekać. Po burzliwym rozstaniu z Angeliną, prasa próbowała go motać w różne romanse, co zazwyczaj okazywało się nieprawdą. Do teraz.

 

Podobno aktor do szaleństwa zakochał się Elli Purnell, która jest aktorką i jest młodsza od aktora o całe 32 lata! Co więcej, okazało się, że nowa ukochana grała z Angeliną Jolie w jednym filmie – w „Czarownicy”, gdzie Elli odgrywała młodszą postać graną przez Angelinę. Nieco to przykre, wygląda, jakby Pitt dosłownie wymienił Jolie na młodszy model. Prasa i media twierdzą, że Purnell jest łudząco podobna do byłej żony aktora.

 

Trzeba przyznać, ze mają panie wspólne cechy w urodzie…ciemne włosy, duże oczy… Czyżby Pitt kocha się tylko w takich kobietach? No cóż, wiemy już, że nie jest to miłość na wieczność.

 

Nas i tak nawet nie podobieństwo kobiet zadziwia najbardziej, ale różnica wieku między Elli a Bradem…ach ta miłość…nie liczy godzin i lat.

Zobacz zdjęcia (ponoć) nowej kochanki aktora! Piękna?

źródło: Instagram, Plotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *